Forum portalu GOŁĘBNIK.PL

Aby zarejestrować się przeczytaj regulamin i wyślij swój login na adres forum@golebnik.pl

Regulamin forum
Dzisiaj jest pt paź 24, 2014 7:43 pm

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:

A co powiecie na to?? Prosze szczerze. Nie obraze sie. :wink: Jest to jeden z lepszych tegorocznych mlodych.
Obrazek
Obrazek
Teraz moja wlasna ocena:
Ptak ma ladny i rownomierny kolor. Nie ma bialych plamek na skrzydlach. Ksiezyc jak malowany. Dziob i oczy raczej takie jakie powinny byc. Lotek nie ma dzielonych(nie widac tego na zdjeciu). Masywny i szeroki. Jest on mlody i jeszcze nabierze na wielkosci. Nie podoba mi sie jego postawa. Jest za niski i nie stoi dumnie i wyprostowany. Ma za male lapcie (to moze moja wina). Przy ogonie ta zewnetrzna biala otoczka to wada??
A co sadzicie wy o tym?

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
Awatar użytkownika

matisliwa pisze:
A co powiecie na to?? Prosze szczerze. Nie obraze sie. :wink: Jest to jeden z lepszych tegorocznych mlodych.
Obrazek
Obrazek
Teraz moja wlasna ocena:
Ptak ma ladny i rownomierny kolor. Nie ma bialych plamek na skrzydlach. Ksiezyc jak malowany. Dziob i oczy raczej takie jakie powinny byc. Lotek nie ma dzielonych(nie widac tego na zdjeciu). Masywny i szeroki. Jest on mlody i jeszcze nabierze na wielkosci. Nie podoba mi sie jego postawa. Jest za niski i nie stoi dumnie i wyprostowany. Ma za male lapcie (to moze moja wina). Przy ogonie ta zewnetrzna biala otoczka to wada??
A co sadzicie wy o tym?

Jak dla mnei to te garlacze to bomba :)

Tytuł:

Witam !!!
Co do prezentowanego powyzej garlacza to uwazam, ze jest niezly. Nie przejmowal bym sie tez zbytnio postawa. Jest to golab mlody i jego ogolna prezencja z pewnoscia sie jeszcze zmieni na korzysc.
Ciesze sie, ze zostal zalozony ten temat i tak sie zastanawiam czy nie bylo by dobrze wzbogacic strone "Golebnika" o mozliwosc prezentowania naszego dorobku hodowlanego oraz poddawania go ocenie. Nie wszyscy wystawiaja swoje ptaki na wystawach, a mozliwosc poddania swojego golebia szerokiej ocenie ludzi znajacych sie na golebiach jest nie do przecenienia z punktu widzenia pracy hodowlanej. Kazdy z nas niejednokrotnie stoi przed koniecznoscia podjecia decyzji czy wyhodowany golab bedzie przydatny w dalszej hodowli, czy natomiast z uwagi na bledy w wygladzie powinien zostac usuniety. Wiem, ze sa wzorce i mozna, a nawet nalezy sie ich trzymac. Ale wiemy, ze wzorzec wzorcem i zaczerpniecie opini hodowcow to co innego.
pozdrawiam
Michal L.

Tytuł:

Jak na mlodego golabka to super teraz mysle ze nawystawie mial by szanse na 92 - 93p, a za rok albo juz nawet wiosna 95. Wiec jest to golabek warty uwagi i pozostawienia go w hodowli. zycze dalszych sukcesow hodowlanych.
pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.