quatro - bij uzbecki

quatro
Kontakt:

quatro - bij uzbecki

Post autor: quatro » śr lis 07, 2007 2:26 pm

Obrazek

Obrazek

a to sa moje bije uzbeckie, jest to odmiana krotkodzioba, ktorej nasz wzorzec nie obejmuje, sa jeszcze uzbeckie sredniodziobe, golebie typu lotnego, ktore wyczyniaja niesamowite akrobacje w powietrzu, te natomiast to takie laleczki pod woliere, niektorzy mowia na nie taszkienckie, jako ze hodowcy z Taszkientu te rase upiekszyli dolewjac do krwi lotnych uzbeckich golebie bielckie, rosyjskie turmany i mowi sie ze takze brodaczaki polskie, hoduje te ptaki w kilku odmianach barwnych

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » śr lis 07, 2007 3:56 pm

to twoje te ptaki ? no jak dla mnie bomba

quatro
Kontakt:

Post autor: quatro » śr lis 07, 2007 7:14 pm

no Zbiter nie graj na czas wiesz, ze czekam na Twoja opinie :)

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » śr lis 07, 2007 7:33 pm

Co mam napisac ,ze zazdroszcze takiego materialu ? poprostu lepiej zagryÂźsc zeby i czekac az cos ciekawego uchowasz (znaczy swojskiego ,plodnego) .Mysle ze dazysz we wlasciwym kierunku ,tzn ja jestem dopiero na starcie a Ty juz dobrze na trasie.Pozdrawiam. Powiem ze troszke mam pecha ,sprowadzilem ostatnio 2 samczyki cale czerwone spod francuzkiej granicy ale jeden nie wytrzymal naszego klimatu (chyba) a drugi -mysle ze cos z tego bedzie :lol:
Szukaj a znajdziesz

quatro
Kontakt:

Post autor: quatro » śr lis 07, 2007 7:39 pm

zbiter pisze:Co mam napisac ,ze zazdroszcze takiego materialu ? poprostu lepiej zagryÂźsc zeby i czekac az cos ciekawego uchowasz (znaczy swojskiego ,plodnego) .Mysle ze dazysz we wlasciwym kierunku ,tzn ja jestem dopiero na starcie a Ty juz dobrze na trasie.Pozdrawiam. Powiem ze troszke mam pecha ,sprowadzilem ostatnio 2 samczyki cale czerwone spod francuzkiej granicy ale jeden nie wytrzymal naszego klimatu (chyba) a drugi -mysle ze cos z tego bedzie :lol:
obaj dobrze wiemy co znaczy kupic cos ladnego z tych ptakow, mialem troche fart, ze udalo mi sie trafic na likwidacje hodowli, a co kupilem to tak naprawde okaze sie w sezonie, mam w sumie 8 par, takze moze sie udac

ODPOWIEDZ