SETER - srebrniaki

Awatar użytkownika
SETER
Kontakt:

SETER - srebrniaki

Post autor: SETER » śr lis 28, 2007 4:47 pm

Witam
Oto zdiecia srebrniakow z wystawy w Krakowie, o ktore prosil Magpie.
Prezentowany ptak, mial B.O, albo byl prezentowany jako pokaz - niestety dokladnie nie papietam.

Obrazek

i drugie (ten sam ptak):

Obrazek

Awatar użytkownika
SETER
Kontakt:

Post autor: SETER » śr lis 28, 2007 5:01 pm

Tutaj zdiecia srebrniaka ocenionego na 94,5 pkt. Niestety jedno, na ktorym widac postawe jest dosyc niewyraÂźne, ale chodzi tu tylko o uchwycenie postawy :wink: .

Obrazek

Ten sam ptak, didac tu w miare dobrze glowe i brew:

Obrazek

magpie
Kontakt:

Post autor: magpie » czw lis 29, 2007 7:49 am

Seter, dzieki za zamieszczenie zdjec. Golabki jak malowane, zwlaszcza ten pierwszy. Nie ma co sie dziwic bo Krakow od zawsze przodowal w PDL. Ptak z BO wedlug mnie jest ladniejszy bo jest szczuplejszy, wyzszy i ma delikatniejsza budowe ciala. Poza tym pieknie stoi. O ile teraz jest sporo srebrniakow z ladnymi glowami, brwiami, barwa, itd to z taka figura i postawa juz nie za bardzo. Troszke nie podoba mi sie jego glowa na pierwszym zdjeciu ale tylko troche. Gdyby drugi golab byl ciut wyzszy i mial dluzsze nogi (np. takie jak ten z BO) to wtedy nie byloby sie do czego przyczepic. Barwa, brew, glowa podobaja mi sie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
SETER
Kontakt:

Post autor: SETER » czw lis 29, 2007 10:31 am

Witam
Mnie tez sie podobaja, zwlaszcza ten na 2 zdieciach u gory. Zreszta byly to jedyne srebrniaki, ktore tam sfotografowalem, na reszte szkoda mi bylo fatygi.
Pozdrawiam
D.l

ODPOWIEDZ