Jak zostać sędzią?

Awatar użytkownika
wojtek_pi
Kontakt:

Jak zostać sędzią?

Post autor: wojtek_pi » czw lut 21, 2008 2:34 pm

Jakie warunki trzeba spełnić? Czy trzeba być pełnoletnim? U mnie w związku nic nie wiedzą, nic nie chcą powiedzieć:D może Panowie pomogą?!
Wojciech Piotrowski

maly
Kontakt:

Post autor: maly » czw lut 21, 2008 5:57 pm

witam poszukaj na forum juz bylo takie pytanie. Z tego co pamietam musisz miec skonczone 13 lat jezdzic na zebrania itd ale moze ktos z sedziow sie wypowie na ten temat dokladniej jak zostac jednym z nich .pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » czw lut 21, 2008 8:21 pm

Ja mam pomysł odnośnie oceniania gołębi może któryś z doswiadczonych kolegów podjoł by się prób ocenienia takiego gołąbka punktacyjnie . Co o tym myslicie??

Rafal_O
Kontakt:

Post autor: Rafal_O » czw lut 21, 2008 11:04 pm

Myślę że jest to bardzo dobry pomysł.

jogi
Kontakt:

Post autor: jogi » pt mar 21, 2008 11:26 pm

Dla Wojtka_pi

Dziwie się bardzo ,że nie otrzymałeś żadnej odpowiedzi,a upłyneło trochę czasu.Powinneś zmienić Prezesa skoro on niechce Ci pomóc.Spróbuję Ci pomóc, ale również przyda się ta informacja dla innych zainteresowanych.Napewno musisz być pełnoletni,o ile jesteś pełnoletni i masz duże doświadczenie hodowlane wniosek kieruje twoja macierzysta organizacja do Przwodniczącego Kolegium Sędziów w Tarnowie.Następnie, o ile Prezydium Kolegium Sędziów pozytywnie rozpatrzy Twoją osobę,otrzymarz indeks sędziego asystenta wybierzesz sędziego,ktury będzie miał za zadanie Ciebie uczyć przez 3 lata, musisz zaliczyć nie mniej jak 3 asystentóry w ciągu roku, czym więcej będziesz ich miał tym lepiej dla Ciebie, bo wiadomości nigdy nie jest za durzo, Ale zanim otrzymasz indeks sędziego asystenta będziesz musiał zaliczyć wstępny egzamin. Po tych 3 latach o ile jesteś dobrze przygotowany, i masz zaliczonych kilkanaście asystentór, złożysz indeks do P.K.S a wówczas podadzą Ci termin egzaminów na sędziego.
życzę powodzenia.

Jogi

ODPOWIEDZ