Strona 1 z 1

Pokaz na wystawie. :)

: ndz gru 02, 2012 9:01 pm
autor: seba98
Witam .Chciałbym się dowiedzieć czy jeśli nie należę do związku to mogę wystawić na wystawie gołębie jako ,,pokaz''?

Serdeczne dzięki za odp.:)

Re: Pokaz na wystawie. :)

: ndz gru 02, 2012 9:17 pm
autor: Namor
Nie.

Pokaz na wystawie. :)

: śr gru 26, 2012 8:32 pm
autor: Poldi
Pan Urlich Prager z Niemiec nie należąc do Poznańskiego związku, wystawiał garłacze brneńczyki jako POKAZ. Jednego czempiona miał On, a zwycięzcę w rasie Pan Bogacz. Więc jeżeli jesteś KIMŚ znamym w Europie to TAK, natomiast gościem z ulicy, miłośnikiem gołębi reasumując NIKIM dla PZHGRiDI to NIE.
Tak to się sprawa przedstawia.

Re: Pokaz Kilka lat temu na wystawie na wystawie. :)

: śr gru 26, 2012 9:52 pm
autor: Dispar
Kilka lat temu na wystawie gołebi w Białymstoku brali udział hodowcy z Litwy na zaproszenie Białostockiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego. Ich gołebie były oceniane na równi z naszymi. Widocznie podobna sytuacja miała miejsce w Poznaniu.

Re: Pokaz na wystawie. :)

: czw gru 27, 2012 8:14 pm
autor: Chińczyk
SEBA w Wystawach organizowanych przez Związki mogą uczestniczyć hodowcy zrzeszeni w Federacji Europejskiej tzn w naszych 'ONI" a My tam. Wszystko określa Regulamin kazdej Wystawy ,zobacz np Regulamin Krajówki Kielce.Facet zgłosił ptaki jako POKAZ bo miał takie prawo ,może był zaproszony jako gość a napewno bo kilka razy wystawiałem w Poznaniu i na rozdaniu nagród jest zawsze dużo niemieckich wystawców.Jeszcze jedno ja wystawiam na wystawach w Niemczech i mam tam prawo wystawić ptaki na niemieckich obrączkach (mam takie ptaki w rozpłodzie) z tym że na ich kartach jest rubryka czy ptak jest z mojej hodowli czy nie i trzeba to zaznaczyć.U nas tych ptaków nie mogę wystawiać bo nasz regulamin Wystaw stanowi inaczej ,ale ma się to i u nas zmienić .Wywołam tym dyskusję że dlaczego wystawia się ptaki nie przez siebie wychowane . Znam przypadki że Polski hodowca wystawiał kiedyś ptaki Kolegi z niemiec i wygrywał ale szybko to zmieniono bo "POLAK POTRAFI". Zawsze są uczciwi i nieuczciwi. Chyba na tyle . Może inni coś jeszcze w tym temacie dopiszą
Pozdrawiam

Re: Pokaz na wystawie. :)

: czw gru 27, 2012 9:56 pm
autor: Zjak
seba98 - przyjedź na wiosnę do Lublina na ZooTargi. Będziesz mógł pokazać swoje gołębie. Ile masz?
20,..50,..100,..200szt. Podpiszesz umowę z Targami i wystawiasz gratis jako pokaz.

Re: Pokaz na wystawie. :)

: pt gru 28, 2012 2:05 pm
autor: seba98
Zjak,na wystawe do Lublina mam za daleko .Che zacząć chodować tylko rostowskie jednokolorowe i łabędzie.A o tym pokazie chciałem sie dowiedzieć z ciekawości jeśli bym dochował sie ładnych młodych myślałem wystawić je jako pokaz chociaż,bo do związku mi się narazie nie spieszy.

Re: Pokaz na wystawie. :)

: pt gru 28, 2012 5:52 pm
autor: Chińczyk
Seba żle mówisz . Właśnie jak będziesz członkiem Związku to rozwiniesz skrzydła ,spotkasz ludzi którzy napewno udzielą Ci wielu rad ,nawiazesz kontakty z Kolegami co hodują rostowskie i łabędzie. Składka mała ,ale dostaniesz" legitymację" i będziesz mógł uczestniczyć w zebraniach i szkoleniach. Podaj Mi na priw gdzie mieszkasz to powiem gdzie najblizej Ci będzie lub sprawdz na stronie .

Re: Pokaz na wystawie. :)

: pt gru 28, 2012 6:15 pm
autor: seba98
Spokojnie,mam zamiar zapisać sie do Bydgoskiego związku ,mam 25km.Jeszcze zobaczę co czas pokarze ale mam zamiar zapisać sie na jesień ,może troche wcześniej.