nie karmia

PITERO
Kontakt:

nie karmia

Post autor: PITERO » śr kwie 19, 2006 4:57 pm

Witam kolegow hodowcow mam problem para niemieckich wystawowych przestala karmic jednego z mlodych nie odrzucila go lecz tylko nie karmi mlody ma 12 dni i do tej pory bylo ok a teraz nie karmia a nie ma go pod co podlozyc wiec jest problem moze ktos z was mial podobny prosze o rade zaznaczam ze ptaki maja wszystkiego pod dostatkiem.POZDRAWIAM!!!!!
PITERO

Awatar użytkownika
jan kowalczys
Kontakt:

Post autor: jan kowalczys » śr kwie 19, 2006 6:11 pm

U Niemieckich Wystawowych tak bywa ze moga przestac karmic mlode. Jezeli karmia jednego a drugiego nie to mozesz sam sprobowac go dokarmiac (ma 12 dni). Jest juz dosc duzy i latwiej bedzie Ci go karmic. No ale moze tu byc inny problem poprostu ten jeden ktorego nie karmia jest chory i sam nie domaga sie pokarmu. Sprobuj go sam nakarmic i niech dalej bedzie w gniezdzie z tym drugim jezeli jest wszystko ok to powinienes sobie z nim poradzic i wychowac. Jezeli jest chory to nic mu nie pomozesz. :shock: :(

Ed
Kontakt:

Post autor: Ed » śr kwie 19, 2006 8:02 pm

Witam.U golebi tak jak i u ludzi jedni dbaja o dzieci a drudzy nie,jest para ktora ze spokojnie wykarmi dwa mlode a jest taka ze nawet jednego nie potrafi.Ja probowalem nieraz przeparowac taka pare ale z roznymi skutkami wiec jesli mi sie taka para trafi to staram sie jej pozbyc.Pozdro Ed

Awatar użytkownika
Tomek_Kulc
Kontakt:

Post autor: Tomek_Kulc » czw kwie 20, 2006 12:34 pm

Ja mam pare pawikow jest u mnie juz chyba z 3 lata i jeszcze nigdy ie wychowala dwoch mlodych. Jeden zawsze zdycha po paru dniach. Kiedys mialem ta pare rozparowac ale jakos tak wyszlo ze sa juz pare lat razem a ja tylko zabieram jednego mlodego i podkladam tam gdzie wylag sie jeden.

Sztafer
Kontakt:

Post autor: Sztafer » czw kwie 20, 2006 3:33 pm

Witam. PITERO sprobuj na czas karmienia zostawiac w gnieÂździe tylko tego mlodego co go nie chca karmic... i wtedy zaobserwujesz czy to stare golebie nie chca go karmic czy moze ten mlody sie nie domaga.
Powodzenia.
Sztafer

stanley
Kontakt:

Post autor: stanley » pt kwie 28, 2006 4:58 pm

Radze nie robic takiego eksperymentu , bo jest wielce prawdopodobne ,ze rodzice odejda z tego gniazda i bedzie problem z polozeniem tego co karmia. Najprawdopodobiej jak juz kol. wspomnial golab ma cos w sobie i poprostu sie nie domaga , dlatego tez raczej bedziesz musial sie z nim pozegnac.
Pozdrawiam,.

PITERO
Kontakt:

Post autor: PITERO » sob kwie 29, 2006 2:43 pm

Witam kolegow!!!! dzieki za zainteresowanie moim tematem oraz danymi mi radami. Zdecydowalem sie karmic obydwa mlode no i narazie widze ze mi niezle idzie mlode maja 22 dni i jest ok rosna jedza wiec powino sie ich udac wychowac a karmie je juz jednego 12 a drugiego 10 dni i sie do mnie przyzwyczaily nie stresuja sie tak ze jeszcze raz dzieki.POZDRAWIAM!!!!!!!!
PITERO

Awatar użytkownika
jan kowalczys
Kontakt:

Post autor: jan kowalczys » sob kwie 29, 2006 11:04 pm

Karmisz sam czy razem z rodzicami :?:

PITERO
Kontakt:

Post autor: PITERO » ndz kwie 30, 2006 5:07 pm

Witam!!! Sam karmie bez udzialu rodzicow rodzice juz siedza na gniezdzie czekam na nowy dorobek. POZDRAWIAM!!!
PITERO

Awatar użytkownika
jan kowalczys
Kontakt:

Post autor: jan kowalczys » ndz kwie 30, 2006 9:16 pm

Niechcialy juz karmic czy Sam im zabrales oba mlode. :?: :!:

PITERO
Kontakt:

Post autor: PITERO » pn maja 01, 2006 10:57 am

Jednego mlodego odrzucily tak jak wspomnialem wczesniej a z drugim byla taka historia ze wypuscilem golebie a parka niemieckich ktora pierwszy raz byla na dachu poprostu zwiala nie bylo ich 2 dni i wrocily lecz jak weszly do golebinika zaczely wymiotowac jakims swinstwem pewnie z rynien dachow czegos sie najadly wiec nawet nie probowalem dawac im mlodego zeby nie nakarmily go jakims brudem a przez kilka dni sie oczyszczaly z tego co zjadly ale juz jest ok beda nowe jajka. Tak wyglodala ta historia teraz to ja jestem mamka.
PITERO

Awatar użytkownika
jan kowalczys
Kontakt:

Post autor: jan kowalczys » pn maja 01, 2006 9:06 pm

To dobrze zrobiles . Powodzenia. :!:

ODPOWIEDZ