Strona 1 z 1

Chory Niemiecki Wystawowy. Co mu dolega?

: śr cze 16, 2010 10:53 pm
autor: krzychu_olo
Witam. Zachorował bardzo wartościowy dla mnie gołąb. Gołąb siedzi skulony, tuli głowę, ma lekko przymróżone oczy, lekko się trzęsie, czasami może nawet ma delikatne zachwiania równowagi, widać że jest osłabiony. Ma codziennie dostęp do świeżej wody, witamin. Zapobiegawczo podaję lek przeciw żółtemu guzkowi i rzęsistkowicy. Więcej obiaw choroby nie zauważyłem. Czy któryś z użytkowników forum mógłby mi pomóc? Jakieś lekarstwo? Co to może być za choroba? Jak go wyleczyć. Pozdrawiam i czekam na pomoc.

Re: Chory Niemiecki Wystawowy. Co mu dolega?

: czw cze 17, 2010 12:02 am
autor: MILO
-

Re: Chory Niemiecki Wystawowy. Co mu dolega?

: czw cze 17, 2010 11:02 am
autor: opal
Witam.Tak jak napisał Milo oraz miód+czosnek+cytryna i jednocześnie probiotyk(Protexin).Zanim otrzymasz wyniki badań tym wzmocnisz ptaka.Może byc tak,że leki już nie będą potrzebne.Jednak gdy infekcja jest poważna może to do końca ,nie wyleczyc ptaka.Wtedy wypełniaj zalecenia lekarza.Pozdrawiam.

Re: Chory Niemiecki Wystawowy. Co mu dolega?

: czw cze 17, 2010 3:07 pm
autor: tomeczek
zabierz go od reszty stada i podawaj to co radzą opal i milo

Re: Chory Niemiecki Wystawowy. Co mu dolega?

: czw cze 17, 2010 10:37 pm
autor: krzychu_olo
Gołębnik już dawno wysprzątałem....dezynfekcja też była....ptak siedzi odizolowany....puszczam go przed wieczorem samego zeby pochodził po dworze....porady weterynarza niestety nie zasięgne gdyż gołębiami się nie zajmuje ;/ ....zobaczymy....może mu przejdzie