pytanie w temacie witamin

Tofik
Kontakt:

pytanie w temacie witamin

Post autor: Tofik » ndz maja 14, 2006 11:50 am

Witam kupilem witaminy dla golebi w proszku wysypuje je do karmidel jak zauwazylem moje ptaki jedza je bardzo zachlannie i wszystko do czysta zjadaja-- moje pytanie to czy mam im na to pozwalac i dawac witaminy bez ograniczeĂą gdyz one ciagle je chca gdy podchodze w to miejsce gdzie podaje witaminy to zostawiaja jedzenie i czekaja na witaminy

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » ndz maja 14, 2006 2:42 pm

Prawdopodobnie piszesz o anyzu albo o jakiejes miesznc mimeralnej? . Napisz dokladnie co to jest.
Szukaj a znajdziesz

Tofik
Kontakt:

Post autor: Tofik » ndz maja 14, 2006 7:07 pm

te witaminy sa o nazwie MIK-1 (mieszanka paszowa uzupelniajaca witaminowo-aminokwasowo-mineralna aklad wit.AWitD3,wit E,B1.B2,,B12.B6,Colina,Nicyna,Kwaspontotenowy,kwas foliowy,,NA,Fe,ZN,MN,Cu,CO,Mg,aminokwasy szereg trudnych do napisania Skladniki drozdze piwne weglan wapnia fosforan dwuwapienny sol pastewna siarczan miedzi pieciowodny z przeciwutleniaczem pisze ze nadaje sie dla zwierzat i ptactwa tylko na ulotce pisze aby podawac z karma tz. mieszac. ja podaje to jak wyzej opisalem i co Wy na to :?: :?:

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » ndz maja 14, 2006 7:20 pm

Proponuje zastosowac jak na ulotce a w zamian kup Mieszanke Mineralno-Ziolowa dla drobiu i dawaj do bolu lub anyz (taki rozowy proszek)Przewitaminowanie tez jest szkodliwe a ptakom cos brakuje,podawaj tez grity
Szukaj a znajdziesz

Ed
Kontakt:

Post autor: Ed » śr maja 17, 2006 8:14 pm

Witam.Ja podaje moim golebiom witamine M-Z to jest ta co podaje Zbiter/witaminowo ziolowa/i jest dostepna przez caly czas.Radze tez podawac ja non stop twoim golebiom,z biegiem czasu juz sie nia nasyca i nie beda tak za nia przepadac,beda jadly tyle ile bedzie im potrzeba.Pozdrawiam Ed

Awatar użytkownika
Tomek_Kulc
Kontakt:

Post autor: Tomek_Kulc » czw maja 18, 2006 3:19 pm

Witaminy w proszku mozna podawac przez caly czas a golebie jedza je wedlug wlasnego zapotrzebowania. Wiec nie musisz obawiac sie ze je przedawkujesz. Teraz golebie tych witamin jedza duzo bo maja mlode i dlatego pobieraja je w duzych ilosciach. Po sezonie legowym to sie zmieni.

Tofik
Kontakt:

Post autor: Tofik » ndz maja 21, 2006 1:16 pm

wszystkim ktorzy udzielili mi rady W i e l k i e P o d z i e k o w a n i a :P :P :wink:

ODPOWIEDZ