Strona 1 z 1

Rzęsistek czy E-coli , a może jakaś inna choroba

: ndz kwie 19, 2015 2:32 pm
autor: kozak
Rzęsistek czy E-coli , a może jakaś inna choroba , mam taki problem , a mianowicie młodym około 3 tygodniowe mają cały czas mokre gniazda i poprostu leje im sie z du** . Jeden młody co juz lata co jakiś czas sie pręży do srania i tylko mała kapka.wylatuje

Re: Rzęsistek czy E-coli , a może jakaś inna choroba

: ndz kwie 19, 2015 4:27 pm
autor: griszaa-1975v
Witam.O fuj,niezłe.Skróć o głowę i będziesz miał spokój.

Re: Rzęsistek czy E-coli , a może jakaś inna choroba

: ndz kwie 19, 2015 5:28 pm
autor: adammo87
Ja bym zaczął od sprzątania tego wszystkiego co jest we tle, później odkurzyć, palnikiem i odkazajacym środkiem...

Re: Rzęsistek czy E-coli , a może jakaś inna choroba

: wt maja 26, 2015 1:19 pm
autor: felix8024
kozak pisze:Rzęsistek czy E-coli , a może jakaś inna choroba , mam taki problem , a mianowicie młodym około 3 tygodniowe mają cały czas mokre gniazda i poprostu leje im sie z du** . Jeden młody co juz lata co jakiś czas sie pręży do srania i tylko mała kapka.wylatuje
Celuj w E-Coli, idz do weta niech ci da Colivac podawaj 7 dni 1ml na 1l wody, idz do apteki kup lakcid we fiolkach (jedna fiolka 10l wody), daj ze 4 dni. Daj grit z węglem, albo zwykły grit i dodaj carbotox - wymieszaj. W trakcie i po kuracji zero otwartych źródeł wody, zero misek do kąpieli. Biegunka ustępuje ale nie zaraz po podaniu leku. Poprawa jest stopniowa i zauważalna ale do całkowitego porządku w gołębniku trzeba ok 30 dni.
Do tego urozmaicona mieszanka zbożowa, zakwaszasz do wody raz na pare dni, zioła w płynie raz na parę dni. Powinno być dobrze.

...jak się uspokoi kąpiel sporadycznie tylko woda z solą do kąpieli, nastawić na 10 min, wymienić wodę, jak się pokąpią, nie zostawiać brudnej wody, żeby tego nie piły, bo będzie powtórka z rozrywki!!