Wystawa gołębi Bydgoszcz grudzień 2007

Awatar użytkownika
bru4
Kontakt:

Wystawa gołębi Bydgoszcz grudzień 2007

Post autor: bru4 » pt sie 01, 2008 9:53 am

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów chciał bym zaprezętować kilka zdjęć (te co w miare wyszły puki baterie w aparacie nie padły :lol: ) Obrazek
turkot niemiecki jednoczuby 97p
Obrazek
roztawski jednokolorowy 95p

Obrazek
wywrotek wschodniopruski 95p
Obrazek
turkot vogtlandzki 95p
Obrazek
couchois 96p
Obrazek
ryś polski 95p
Obrazek
garłacz angielski 94p
Obrazek
stralsundzki 96p
Obrazek
tipler angelski 96p

Obrazek
zamojski 95p
Obrazek
skowronek norymberski 96p
Obrazek
zakonniczka niemiecka 95p
Obrazek
garłacz górnośląski koroniasty 96p
Obrazek
wysokolotny budapesztański 95p
Obrazek
skowronek koburski 95p
Obrazek
murzyn szmakandzki 96p
Obrazek
podbródek 94p
Obrazek
pawik 96p
Obrazek
mewka polska 94p
Obrazek
pasiak 93p
Obrazek
motyl warszawski 93p
Obrazek
modena angielska 95p
Obrazek
garłacz pomorski 94p
Obrazek
krótkodzioby polski szek motyl 94p
Obrazek
krymka polska 94p
Obrazek
king 96p
Obrazek
karier 96p
Obrazek
krótkodzioby polski staluch 94p
Obrazek
krótkodzioby berliński 96p
Obrazek
indian 93p
Obrazek
gdański wysokolotny 95p
Obrazek
garłacz z norwich 97p
Obrazek
garłacz staroniemiecki 96p
Ale się zmęczyłem mam nadzieje, że chociaż ktoś doceni moją pracę :lol: :lol: A i jeszcze jedno jakby były jakieś pomyłki w opisach ras gołębi proszę mnie o tym powiadomić :mrgreen: zrobie korektę. Pozdrawiam wszystkich :)

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » pt sie 01, 2008 9:56 am

Po kiego napchałeś tyle zdjęć na forum ?Trzeba było zrobić album na fotosiku, a tak zająłes sporo miejsca
Szukaj a znajdziesz

Awatar użytkownika
bru4
Kontakt:

Post autor: bru4 » pt sie 01, 2008 10:05 am

Właśnie po to Zbiter zrobiłem, żeby leniwi użytkownicy nie musieli otwierać każdego linku po kolei tylko mogli sobie obejrzeć zdjęcia bez zbędnego każdorazowego otwierania linku, na każdym innym forum użytkownicy dodają zdjęcia to, dlaczego na tym nie miałoby być :?: A i jeszcze jedno Zbiter dzięki za docenienie mojej pracy :(

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » pt sie 01, 2008 1:00 pm

Jeśli by przyszło Ci płacić za transfer to inaczej byś śpiewał ,po drugie ta wystawa to juz historia ,co chciałeś udowodnić że umiesz wrzucic zdjęcia?a nie umiesz zrobić albumu? :lol:
Szukaj a znajdziesz

Awatar użytkownika
bru4
Kontakt:

Post autor: bru4 » pt sie 01, 2008 1:16 pm

Potrafie zrobić album :!: I nic nikomu nie zamierzałem udowodnić. Chciałem tylko zaprezentować zdjęcia gołębi z wystawy w Bydgoszczy. I nie wiem o co masz do mnie żal :?: Co ja ci zrobiłem tylko potrafisz krytykować :?:

Awatar użytkownika
bru4
Kontakt:

Post autor: bru4 » pt sie 01, 2008 1:32 pm

A i jeszcze jedno pod każdym zdjęciem jest opis gołębia wraz z punktacja. I dlatego wstawiłem te zdjęcia żeby każdy mógł ocenic czy dobrze sędziowie przydzielili punkty czy nie. A nie po to żeby z kimś się przemądrzać na forum.

krystek
Kontakt:

hejka

Post autor: krystek » pt sie 01, 2008 3:24 pm

ten garłacz z norwich powiem ci tak on wogole niewygrał hodowca tego gołebie zajał 1 kolekcje a gołab norwich wygrał inny biał nalezacy do hodowcy z poznania
Krystek

Awatar użytkownika
bru4
Kontakt:

Post autor: bru4 » pt sie 01, 2008 4:53 pm

Wcale nie będę sie sprzeczał bo naprawdę nie wiem. Dziękuję za zainteresowanie i koretktę. Pozdrawiam

BODEKS
Kontakt:

Post autor: BODEKS » pt sie 01, 2008 10:11 pm

witam
Osobiście dziękuje za umieszczenie zdjęć. Dzięki nim możemy uczyć sie prawidłowego wyglądu ptaków. Jeżeli to forum ma służyć czemuś więcej niż pogaduszkom to powinny być na nim umieszczane zdjęcia.

pozdrawiam BODEKS

Awatar użytkownika
BigGrzyb
Kontakt:

Post autor: BigGrzyb » pt sie 01, 2008 10:32 pm

Miniaturki w takim przypadku były by lepsze a napewno mniej miejsca by zajeły na forum.

opal
Kontakt:

Post autor: opal » pt sie 01, 2008 10:35 pm

WitaM.Karier 96 pkt??????????? :cry: :evil: :cry: :evil:

Awatar użytkownika
bru4
Kontakt:

Post autor: bru4 » pt sie 01, 2008 10:45 pm

Tak Opal ten karier dostał 96p był jeszcze taki czarny bodajże miał 95p i kilka innych po 93p i 92p i to wszystkie kariery z tego, co się nie mylę były jednego hodowcy. 8) postaram się jutro wrzucić zdjęcie tego czarnego kariera

opal
Kontakt:

Post autor: opal » sob sie 02, 2008 6:32 am

Witam.Krótka,gruba szyja(błąd duży).Brak wycięcia gardła(błąd duży).Fatalnie osadzony dziób(błąd duży).Głowa okrągła a prawidłowe ciemię, powinno być płaskie.Szkoda,że nie widać całej sylwetki.Napisz kto sędziował i czyje to kariery.Jedyne co ma ten ptak to karo.Czyżby to ptak z Klubu Kariera?Pozdrawiam.

carbaloy
Kontakt:

Post autor: carbaloy » sob sie 02, 2008 5:50 pm

bru4.Czy masz moze zdjecia mewek i staluchow z tej wystawy?

Awatar użytkownika
papier
Kontakt:

Post autor: papier » sob sie 02, 2008 9:51 pm

Witam. Czepiasz sie Opal bardzo tego karo...(ten prawidłowego nie ma),więc pewnie nie należy do klubu.Ponadto ocenijac gołębia ze zdjęcia (i to w takiej pozycji )można się bardzo pomylić. Nie bronie tych 96 punktów nie mam pojęcia kto sedziował i czyj jest ten ptak i nie obchodzi mnie to. Co do oceniania gołebi w ten sposób...Opal spójrz na swoje "kawy" jak nie udolnie zrobiłeś zdjęcia . Gołebie po pięknym samcu i za pewne one też są ładne ale ze zdjęcć tego nie widać...siedzą a to juz duzy błąd. Robiłem swoim kilka zdjęc i przekonałem sie ile trzeba włożyć trudu by gołbka prawidłowo uchwycić. Dochodziło do tego ,ze te słabsze wyglądały jak chempiony a lepsze pożal się... . (Nie wrzuce na forum... nie mam zamiaru czytać o brudnym gołebniku). A wracając do tego zdjęcia... gdy by było robione od dołu wyglądał by znacznie inaczej. Więc nie oceniam gołębi po przez zdjęcie. jedynie jeśli jest kilka gołebi mozna zobaczyc który z nich jest najlepszy (czytaj fotogeniczny)

opal
Kontakt:

Post autor: opal » ndz sie 03, 2008 7:09 am

Witam.Andrzejku karo, karem ale z każdego zdjęcia można wyciągnąć jakieś wnioski.Tu widać,że obiektyw aparatu jest ustawiony na tej samej wysokości co ptak.Czyli nie skraca i nie wydłuża.Szyja króciutka.Dziób leci w dół.Do poziomu brakuje mu sporo.Sam mówisz,ze do kara też można się przyczepić.Jeżeli szyję ma krótką to i nogi pewnie też ma krótkie.Gdyby nogi były długie to nie ma prawidłowych proporcji(szyja,tułów ,nogi) i lecą punkty za figurę.Najbardziej wkurza mnie kreowanie championów na siłę.Przecież z całej stawki można wybrać najlepszego ptaka i dać mu 92-93 pkt.Dlaczego 96?Bo tak napisano w Instrukcji Sędziowania.Bo tak życzą sobie organizatorzy.Chcą mieć na siłę championy, by nie zniechęcać wystawców.To jest największa bolączka.Stąd mylne opinie o naszych idealnych karierach.Reasumując :hodowcy do roboty,sędziowie do nauki.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » ndz sie 03, 2008 12:10 pm

Pokazać Krzyskowi zdjęcie kariera to tak jak bykowi czerwoną płachtę :lol: :lol: :lol:
Szukaj a znajdziesz

Awatar użytkownika
bru4
Kontakt:

Post autor: bru4 » ndz sie 03, 2008 7:01 pm

Tak jak obiecałem oto zdjęcia pozostałych karierów pierwszy który widzicie ma 95p
Obrazek
kolejny 94p
Obrazek
tak na marginesie kariery były strasznie duże nie wiem czym karmione sterydami :lol: i chyba za to dostały tyle punktów :roll: :roll: :?:
Kto oceniał nie mam pojęcia a hodowca jest jak się nie myle z pod Koronowa. A jeśli chodzi o zdjęcia mewek i staluchów nie mam więcej fotek.

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » wt sie 05, 2008 8:24 pm

zbiter pisze:Po kiego napchałeś tyle zdjęć na forum ?Trzeba było zrobić album na fotosiku, a tak zająłes sporo miejsca
Zbiter w obu postach ma rację. Forum nie jest do prezentacji zdjęć i to do tego tak dużych. Ptaki na zdjęciach za kratką były do zaakceptowania 5 i więcej lat temu, ale teraz to jest wstyd takie coś pokazać.

Zobacz moje zdjęcia z kilku wystaw w ubr. i kilku wystaw w tym roku /kilkadziesiąt albumów i kilkaset zdjęć/ i gdybym je wstawił na forum to już dawno byłoby zatkane. Na forum podaje się link do albumu i każdy jak chce to sobie zobaczy i nie rób z użytkowników tego forum próżniaków, ja bynajmniej wypraszam sobie takie określenie.

Pozdr.

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » wt sie 05, 2008 11:31 pm

W układzie wolnego łącza bardzo długo się ładuje ten temat, slicznie zaspamowałeś stronę a po drugie nie każdy ma ochote ogladać zdjęcia ,kto bedzie chciał to napewno otworzy sobie album
Szukaj a znajdziesz

ODPOWIEDZ