Wystawa Poznań 15.11.08r.

JacobinKeeper
Kontakt:

Wystawa Poznań 15.11.08r.

Post autor: JacobinKeeper » sob lis 15, 2008 4:23 pm

Witam!
Oto kilka zdjęć z wystawy w Poznaniu :!:
http://storm543.fotosik.pl/albumy/541286.html

Zjak
Kontakt:

Re: Wystawa Poznań 15.11.08r.

Post autor: Zjak » ndz lis 16, 2008 9:34 am

JacobinKeeper pisze:Witam!
Oto kilka zdjęć z wystawy w Poznaniu :!:
http://storm543.fotosik.pl/albumy/541286.html
Wpis bez sensu, niepotrzebnie miejsce zajmujesz, takie same zdjęcia i bez podpisu.

Pozdr.

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » ndz lis 16, 2008 10:25 am

Bezsens :roll: Nie dosc ze dokladnie bez podpisow, to jeszcze mnie ciekawi czy zdjecia sa twojego autorstwa? Skasuj lepiej te zdjecia, niz masz sie dalej kompromitowac.

optimus
Kontakt:

Post autor: optimus » ndz lis 16, 2008 5:26 pm

Witam.Może i bez sensu, chłopak po postach można sądzić że pewnie zaczyna przygodę z gołębiami,. Dla Was to nowy narybek, potencjalny odbiorca nadwyżek hodowlanych a Ty Tiplerek chcesz prowadzić dochodzenie jak by tylko Ciebie było stać na aparat foto . Pozdrawiam zacietrzewionych.
optimus

pampalini
Kontakt:

Post autor: pampalini » ndz lis 16, 2008 6:28 pm

nie dość, że na tym forum mało kiedy jest aktywnych powyżej 10 osób, to jeszcze jak pokaże się ktoś nowy to "stare wygi" muszą zaraz młodemu pokazać jego miejsce w rzędzie.
od razu młodego młodego zje ...bać jak burą sukę, żeby mu się odechciało pisania
prawdziwe koleżeństwo zaczyna panować pomiędzy hodowcami

Awatar użytkownika
papier
Kontakt:

Post autor: papier » ndz lis 16, 2008 9:20 pm

Witam. Naprawde nie rozumie czemu tak naskoczyliście na niego, ja zaciekawieniem obejrzałem tych pare zdjęć i jestem mu wdzięczny za to ,że ktoś przynamniej coś wrzucił , bo ciągla czytać o tym ,że ktoś jest mądrzejszy od tego to juz mi nie tylko ręce ale i majtki opadają.
Panowie chłopak chciał i brawa mu za to ,a że teraz będzie wiedział ,że należy opisać każde zdjęcie..

matisliwa
Kontakt:

Post autor: matisliwa » pn lis 17, 2008 4:31 pm

Ma ktoś jeszcze jakieś zdjęcia z wystawy z Poznania??

wojtekdw
Kontakt:

Post autor: wojtekdw » pn lis 17, 2008 6:08 pm

Kilka zdj. z wystawy

Obrazek

Obrazek

STAWAK POLSKI:

Obrazek

Obrazek

STAWAK ŚLĄSKI:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

GARŁACZ ŚLĄSKI:

Obrazek

GARŁACZ MARCHENERO:

Obrazek

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » pn lis 17, 2008 6:26 pm

No i znaleźli się obrońcy uciskanego i poniewieranego za nic człowieka.

Na forum jest od roku. W tym czasie napisał trzy wątki /posty/ i raczej powinien wiedzieć jak i co się pisze oraz prezentuje zdjęcia.
Gdyby w kilku zdaniach napisał coś o wystawie, ile było ptaków, w ilu rasach, co na giełdzie i wstawił kilkanaście lub więcej zdjęć, to nawet nie napisałbym słowa. Teraz wiem, że niepotrzebnie się odzywałem.

Kol. papier - jeśli brakuje Ci zdjęć gołębi do oglądania to zacznij szukać, a znajdziesz. Na stronie głównej masz linki, a tam jest zdjęć do znudzenia.
W dziale Wystaw moich zdjęć będzie kilkaset na pewno.
W tym roku zdjęcia z "krajówki" we Wrocławiu, w Broniszach, Radomiu.
W ubr. zdjęcia z wystaw w Poznaniu, Ostrowcu Św., Lublinie, Zamościu itd.
Wszystko wstawiałem na bieżąco.

A żebyś się za bardzo nie trudził to od razu podaję link: http://www.golebie.wombat.fc.pl/

Pozdr.

Awatar użytkownika
papier
Kontakt:

Post autor: papier » pn lis 17, 2008 6:35 pm

Witam. dzięki kol. Zjak za link (napewno skorzystam),ad. uciśnionych...nie lubie tego jeśli jedna osoba coś zrobi a inni potrafią krytykować i pokazywać ,że są lepsi z czasem to "On"może być lepszy od Ciebie i to Ty będziesz się musiał wiele nauczyć ,zatem troszke skromności w pouczaniu...ale sorki tu miało być o wystawach...
...Wie ktoś coś może na temat karierów,kto wygrał itp.?
Ad. Zjak ...sorki ale nie tego szukam ,interesują mnie zdjęcia z wystaw gdzie są kariery (inne sobie odpuszczam) Pozdrawiam Andrzej

emas
Kontakt:

Post autor: emas » pn lis 17, 2008 8:13 pm

Witam kolego papier w Karierach wygrał pan Eugeniusz Chudzicki z Wieszczeszczyna jego żółty karier uzyskał 97 pkt

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » pn lis 17, 2008 8:20 pm

Dziękuję kol. papier za te słowa, ale mnie i tak nie przekonują, bo konstruktywna krytyka nikomu nie zaszkodzi, może tylko pomóc, co widać od razu bo ten kolega zdjęcia już podpisał.
Jeśli będzie robił lepsze zdjęcia ode mnie to będzie miło mi je oglądać tylko mogę już tego nie doczekać.

Następny kol. wojtekdw, zdjęcia już podpisał i to jest cenne, bo bez opisu kto by wiedział, który garłacz jest który lub stawaki, a tak to wiadomo.
Doskonałe zdjęcia gołębi robi p. Jerzy Bogacz i jeszcze jest uprzejmy się nimi podzielić o czym się osobiście przekonałem.
Jest jeszcze kilku młodych kolegów, którzy pomogli mi w pozyskaniu zdjęć gołębi, a są jeszcze inni, którzy od ubr. nie odpowiedzieli.

Co do zdjęć karierów, to zrobić im dobre zdjęcie jest trudno bo są to ptaki nerwowe i płochliwe. Najwięcej zdjęć karierów ma chyba kol. opal.

Pozdr.

crisbed
Kontakt:

Zadziwienie :)

Post autor: crisbed » pn lis 17, 2008 8:22 pm

sporadycznie zaglądam tutaj czy na czat,bo jak już jestem to albo jeden drugiego kolokwialnie obraża albo głupiomądrze sie zachowuje.Chłopak chciał na żywca pokazać-podzielić sie swymi emocjami z wystawy a Tiplerek go zjechał? Niby dlaczego? Czy na serio faceci tutaj muszą jak baby na targu-giełdzie sie zachowywać? Fajnie by było gdyby tutaj jednak prym wiedli ludzie z klasą i na poziomie .Nie napisałem tego by włożyć kij w mrowisko,ale sami będziemy winni temu,że ludzie młodzi wrażliwi nie będą tu zaglądac bo folwarczność będzie panoszyła sie wszem i wobec.Czas zakończyć ten ośmieszajacy poziom......

Awatar użytkownika
papier
Kontakt:

Post autor: papier » pn lis 17, 2008 8:39 pm

Krarier 97 punktów...i to żółty,oj chciałbym go zobaczyć. 97 punktów to już wzorzec i nie wierze ,że mamy już takie w Polsce.

Awatar użytkownika
juszczak
Kontakt:

Post autor: juszczak » pn lis 17, 2008 8:45 pm

Mam pytanie ,a kto zwyciężył w rasie garłacz siodłaty łapciaty :?:
orientuj się ...

emas
Kontakt:

Post autor: emas » pn lis 17, 2008 9:30 pm

Kolego papier nie jestem chodowcom karierów ale wystawiałem swoje ptaki na tej wystawie.A w czwartek przyjmowałem gołąbki na wystawe i stawka karierów była bardzo wysoka było ich 169 sztuk i moim zdaniem był dość wysoki poziom tych ptaszków ten żółty miał 97 pkt i drugi żółty z tej chodowli 96 no i był jeszcze pare ptaków ocenionych 95-96 pkt

emas
Kontakt:

Post autor: emas » pn lis 17, 2008 9:31 pm

W rasie garłacze czeski siodłaty było tylko 6 sztuk pana Cyburta Ryszarda

orzech
Kontakt:

Post autor: orzech » pn lis 17, 2008 9:52 pm

Witam.Papier byłem tak samo zdziwiony jak Ty przeglądając katalog.Żółty karier -zwyciężca w rasie i do tego 97p.Przegłądałem troche pobieżnie,ale wydaje mi się,że był jednym z ładniejszych, ale 97p to trochę naciągane.Zdjęć nie robiłem bo kiedyś wstawiłem na forum to dostałem joby za brak umiejętności robienia zdjęć.Wydawało mi się,że jest to forum gołębiarskie.Pozdrawiam.

opal
Kontakt:

Post autor: opal » pn lis 17, 2008 10:03 pm

Witam.W porównaniu z zeszłoroczną wystawą młodych w tym roku karierów było dużo i co najstotniejsze były to dobre ptaki.Co do zwycięzcy powtarza się sytuacja z poprzednich wystaw.Wygrał nie ten ptak ,który powinien.Zwycięzca w stawce żółtych faktycznie najlepszy.Jednak czarny Śliwowskiego i biały Zalewskiego lepsze.Nie bardzo było o co się przyczepić do sędziego poza jedną najważniejszą w tej zabawie sprawą .Ponownie wygrał nie ten ptak,który powinien.Żólty dla mnie 94-95 pkt.Nie ta szyja nie te nogi.Jednak ja takich żółtych jeszcze się nie dochowałem.Według mnie powinien wygrać czarny.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » wt lis 18, 2008 6:46 am

A swoje wystawiałeś? czy znów obserwujesz konkurencje? :lol:
Szukaj a znajdziesz

davis96
Kontakt:

Post autor: davis96 » wt lis 18, 2008 9:59 pm

Witam!
Zapraszam do obejrzenia fotek z wystawy na mojej stronie Gołębie rasowe.
Pozdrawiam!
pozdrawiam davis

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » wt lis 18, 2008 10:46 pm

davis96 pisze:Witam!
Zapraszam do obejrzenia fotek z wystawy na mojej stronie Gołębie rasowe.
Pozdrawiam!
Z przyjemnością ogląda się dobre zdjęcia gołębi.
To jest właśnie jeden z kolegów, który w przeszłości udostępnił mi swoje dobre zdjęcia.

Pozdr.

LOKI
Kontakt:

FOTKI

Post autor: LOKI » śr lis 19, 2008 11:03 am

JAK DODAC FOTKI DO TEGO POSTU

pampalini
Kontakt:

Post autor: pampalini » śr lis 19, 2008 11:14 am

witam
ad Zjak
cos ty się tak uczepił tych zdjęć mnie to jest obojętnie czy zdjęcia zrobione są profesjonalnie mniej czy więcej, ważna jest treść zdjęcia a nie otoczka. Bardzo dobrze, że kolega JacobinKeeper pokazał choć kilka zdjęć z tej wystawy.
zachowałeś się jak gbur naskakując na niego, a teraz dalej kompromitujesz się walcząc dalej o jakość zdjęć i pokazując jaki to Ty jesteś dobry i profesjonalny
zastanów się o co Ci chodzi, bo wydaję mi się, że przemawia przez ciebie zazdrość
i nie jestem obrońcą uciskanego i poniewieranego człowieka za nic tylko nie lubie chamstwa
pokazałeś klasę i kulturę nie ma co

Filip30
Kontakt:

Post autor: Filip30 » śr lis 19, 2008 7:52 pm

Mam pytanie do kol.hodowców.Czy nikt nie ma w swojej galerii fotograficznej zdjęć Gdańskich Wysokolotnych z Poznańskiej wystawy młodych gołębi.Miałem problemy z samochodem tak że nie dotarłem na wystawę :twisted:

ODPOWIEDZ