Kociewska wystawa w Pelplinie

Awatar użytkownika
vice
Kontakt:

Re: Kociewska wystawa w Pelplinie

Post autor: vice » ndz sty 08, 2012 9:17 pm

do king95 Tobie mogła się podobać wystawa, bo akurat ras które wymieniłeś było sporo, ja ich nie oglądałem bo mnie nie interesują, więc przechodziłem obok nich obojętnie

Awatar użytkownika
Gemu$
Kontakt:

Post autor: Gemu$ » ndz sty 08, 2012 9:31 pm

vice pisze:a to były Twoje?? jak tak to sory za krytykę, ale mi te gołębie się nie podobały, dzioby niezbyt krótkie cienkie jak szpilka, łapcie malutkie itd
nie moje tylko chciałem zobaczyć :D

Namor
Kontakt:

Post autor: Namor » pn sty 09, 2012 6:21 pm

Wystawa dobrze zorganizowana. Na wystawie było 805 gołębi w 48 rasach, 73 wystawców, do tego na wystawie 63 kury w 10 rasach i kilkanaście szt drobiu w wolierach w pokazie. Bardzo dużo publiczności zwiedzającej wystawę w tym całe rodziny. Widać, że organizatorzy dobrze rozreklamowali wystawę wśród mieszkańców Pelplina, na co dzień nie zajmujących się hodowlą gołębi i kur. Na wystawie można było podziwiać między innymi: niemieckie wystawowe szt 32, kariery szt. 37, listonosze polskie szt. 68, kingi 59, pocztowe standardy szt. 23, rysie szt. 21, garłacze z Norwich szt. 21, garłacze gornośląskie białogłowe szt. 27, kapucyny staroholenderskie szt. 42, gdańskie wysokolotne szt. 69 i po kilka do kilkanaście szt. innych ras. Gołębie dobrze przygotowane do wystawy przez wystawców, dość obiektywnie ocenione przez sędziów. Katalog z wystawy ładnie wydany i bez błędów merytorycznych. W bufecie dania gorące i napoje w cenach przystępnych. Dobry dojazd do wystawy i nie było zbyt dużego tłoku na parkingu. Giełda na piętrze z wystarczającą ilością oczek. Jak zwykle dużo sprzedających, a mało kupujących, ale to już temat na oddzielny komentarz. Pewnie że w nie we wszystkich wystawianych rasach gołębie z czołówki krajowej, ale to przecież wystawa lokalna. Reasumując organizatorom należą się duże brawa za solidne zorganizowanie tej wystawy. Prawie nie było ich widać ( nie narzucali się ) a wszystko pięknie funkcjonowało. Tak trzymać.

Awatar użytkownika
vice
Kontakt:

Post autor: vice » pn sty 09, 2012 10:43 pm

Chcę dodać coś do słów kolegi Namor, co do Wstępu na wystawę (6zł) ceny oczka(10zł) i cen w bufecie na prawdę byłem zaskoczony, że tak tanio. Trzeba też przyznać, że organizatorzy zadbali o piękne puchary ;]

szeryf82
Kontakt:

Post autor: szeryf82 » wt sty 10, 2012 12:00 am

Staralismy się aby nie było to tylko pod hodowcę ale też zwiedzajacego.Naprawdę dużo pracy,ale sie opłacilo.Wpisowe tylko 25 zł.na drugiej wystawie prawdopodobnie 30zł,z tego wzgledu,że ceny za organizację będa większe,.chcielibysmy wyjść na zero.Staralismy się też aby wszystko było pod jednym dachiem.Marzeniem było stworzenie miłej atmosfery ,podobno się udało.O ile mi wiadomo na druga wystawę zreflektowało sie dużo hodowców.Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. :D.Dojazd podobno też nie był trudny.Naszą wystawę odwiedziły tez osoby niepełnosprawne na wózkach.O nich też pomysleliśmy,do dyspozycji była winda,każdy który chciał odwiedzić nasza wystawę był mile widziany.

Awatar użytkownika
turkot75
Kontakt:

Post autor: turkot75 » czw sty 26, 2012 11:54 am

Witam,czy koś posiada katalog z wystawy w Pelplinie,interesują mnie hodowcy turkotów.

Namor
Kontakt:

Post autor: Namor » czw sty 26, 2012 9:15 pm

Był 1 hodowca turkotów niemieckich dwuczubych i 4 hodowców turkotów niemieckich jednoczubych. Katalog posiadam, szczegóły mogę podać na pw.

ODPOWIEDZ