Krajowa wystawa w Szczecinie 2012

Awatar użytkownika
lewap125
Kontakt:

Re: Krajowa wystawa w Szczecinie 2012

Post autor: lewap125 » pn sty 30, 2012 6:40 pm

Ja mam tylko jak pokarzę to nie wiem czy organizatorzy będą zadowoleni. :D :lol:

Awatar użytkownika
vice
Kontakt:

Post autor: vice » pn sty 30, 2012 6:54 pm

a czemu?

Awatar użytkownika
jarooo
Kontakt:

Post autor: jarooo » pn sty 30, 2012 7:30 pm

A był w ogóle tam jakiś organizator ??? lub ktoś odpowiedzialny ?? :shock: BO ja osobiście nikogo nie widziałem :(
jarooo-24.flog.pl

adammo87
Kontakt:

Post autor: adammo87 » pn sty 30, 2012 7:54 pm

lewap nie krepuj sie tylko wrzucaj te zdjecia :D

Awatar użytkownika
bru4
Kontakt:

Post autor: bru4 » pn sty 30, 2012 7:55 pm

Jak oceniacie wystawę bo jak dla mnie to słabo jesli chodzi o organizację i mało było gołębi które mnie interesowały ( kingi i kuraki maltańskie) tej drugiej w ogóle nikt nie wystawił. A co do giełdy oczek było wystarczająco i nawet miejsca było sporo. A i tak uważam, że najlepsza była ta koleśka która się darła przez mikrofon nie jednej osobie czapka z głowy spadła he he.

Chińczyk
Kontakt:

Post autor: Chińczyk » pn sty 30, 2012 8:07 pm

Pierwsze zdjecia z wystawy są na stronie Szczecińskiego Zwiazku Odział Trzebiatów
http://golebie.trzebiatow.org/

Awatar użytkownika
jarooo
Kontakt:

Post autor: jarooo » pn sty 30, 2012 9:48 pm

lewap125 pisze:Chińczyk, a jak oceniasz wystawę :?: :D
???????
jarooo-24.flog.pl

chudy
Kontakt:

Post autor: chudy » pn sty 30, 2012 10:53 pm

Jak kogoś interesuje kto zdobył tytuły Mistrzów Polski w danej rasie to zainteresowanym odpowiem[/quote]

A kto wygrał tytuł mistrza w krymce Polskiej?

Awatar użytkownika
lewap125
Kontakt:

Post autor: lewap125 » pn sty 30, 2012 11:08 pm

Te zdjęcia były robione w sobotę, lub jeszcze w piątek, ja mam zdjęcia z niedzieli i widoki na nich są takie jak kiedyś na stadionie dziesięciolecia po południu, kiedy pustoszał z handlujących i kupujących. Widoki były wtedy jak po tornado. Giełda gołębi o 6.40 rano (po mocnym dobijaniu się wreszcie otworzono drzwi :lol: ) wyglądała tak samo :lol: ,miała być otwarta o 6.00. Ja przyjechałem ponad 560 km, żeby najpierw postać prawie 1 godzinę na -5 stopniowym mrozie, zanim panowie organizatorzy łaskawie otworzyli drzwi, sprzedaż oczek była tak zorganizowana, że widziałem scenkę jak dwóch gości się wykłócało bo jakimś cudem dostali te same nr. oczek :wink: . Sala była ciemna ponura i nawet nie pozamiatana po sobotnim handlu, nie wspomnę o zmyciu podłogi. Po podłodze walały się zasrane papiery które wymieniali sobie sami sprzedający. Brak jakiejkolwiek informacji, szatni, na zewnątrz mocno cuchnące toi-toi. Aby dojść do części wystawowej trzeba było obchodzić duży budynek dookoła, (brak przejścia) a tam organizatorów interesowało tylko czy masz bilet i mogłeś wejść, znowu brak szatni (niektórzy przyjeżdżają pociągiem i mają bagaż). W samym wejściu w oczy rzucał się piękny sztandar , ale po wejściu w głąb sali znowu oczy przyciągała na pewno, ani razu nie zamiatana podłoga. Na końcu hali bar, myślę sobie, nareszcie gorąca kawa, a tu znowu rozczarowanie nie ma jeszcze gorącej wody, (godz. 8.40) wystawa i obsługa miała być od 7.00, ale chyba tylko w katalogu. Katalog , jak katalog, brak kilu wpisów ZW, trzeba było się domyślać kto zwyciężył w danej rasie, ale to mogłem darować takie wpadki zawsze się zdarzają ponieważ katalog jest robiony na szybkiego i ludzie są zmęczeni.
Teraz same gołębie na wystawie. I tu nareszcie byłem zadowolony, gołębi dużo, 112 wystawianych ras, Ogólnie było co oglądać , choć przeważająca część to gołębie jak ja to nazywam gołębie duże, ciężkie i napompowane , ale że większość bardzo kolorowa to miło się oglądało. Teraz krótkodzioby, te najbardziej mnie interesowały, Krymka białostocka, Motyl Warszawski, Sroczka Polska Krótkodzioba, po kilka ciekawych sztuk, reszta średniaki przywiezione do sprzedania.Rasy które były najbliższe mojemu sercu :lol: , tzn. Barwnogłówka Królewiecka wyst. 4 szt.przez Pana Wojtka Spychałę, nawet ciekawe i Wywrotek Mazurski , wielka PORAŻKA wystawionych 4 sztuki , z czego 3 BO i czwarty 91pkt, danych b.dużo na wyrost :lol:
Gołębie dopisały , ale organizatorzy wielka klapa. Wiem, wiem brak kasy :lol: :lol:
Jeszcze te informacje podawane, przez tą Panią, gorzej jak na dworcach kolejowych za PRLu.
Rok temu na Krajowej w Warszawie, przy rozdaniu nagród słyszałem wypowiedź hodowcy ze Szczecina, "za rok u nas ,my wam pokarzemy jak się robi wystawy", no i POKAZALI :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
jarooo
Kontakt:

Post autor: jarooo » wt sty 31, 2012 7:08 pm

Wystawa bez jakiego kolwiek nadzoru i ładu . Pierwszy raz na wystawie widziałem zwiedzających z kurtkami oraz pudełkami chodzących po sali , i niestety nie mogło wróżyć to niczego dobrego :( zginęły 2 eksponaty . Sala była ponura . Giełda to już całkowita klapa i bałagan sprzedający oczka sami nie widzieli co mają robić były sytuacje ze jedno oczko było sprzedanie 2 razy . Na giełdzie tez nie było zbytnio nic ciekawego . pojechałem z wielkimi nadziejami a wróciłem rozczarowany oraz zmęczony przebytą droga (700 km w jedną stronę)
Wystawa na pewno nie wyglądała jak powinna wyglądać wystawa Krajowa
:( :( :(
jarooo-24.flog.pl

Chińczyk
Kontakt:

Post autor: Chińczyk » wt sty 31, 2012 8:35 pm

Koledzy juz nie wytrzymuję .Kol Jaro wiem że jestes z Warszawy i wszystko co u Was jest najlepsze i najwieksze przestań pisać bzdury . Organizatorem Wystawy był Szczeciński Zwiazek a powinien być organizatorem POLSKI ZWIAZEK HGRiDI . Nie wspomne juz o pomocy finansowej której prawie nie było.
Nie wiem czy wystawiałeś chyba nie a Koledzy co wystawiali byli zadowoleni i koniec na ten temat .

Awatar użytkownika
Martynluter
Kontakt:

Post autor: Martynluter » wt sty 31, 2012 8:50 pm

Panowie nigdy się taki nie urodził co by wszystkim dogodził Każdy z Was ma trochę racji. Mi osobiście podobał się klimat , który był bardzo koleżeński bez zadęcia. Szczególnie pozdrawiam Kolegę Czesława Walczaka i wszystkich członków Zachodniopomorskiego Klubu Gdańskiego Wysokolotnego raz kolegę "Chińczyka" . Pozdrawiam I do zobaczenia na kolejnej krajówce chyba W Kielcach o ile się nie mylę.

Awatar użytkownika
jarooo
Kontakt:

Post autor: jarooo » wt sty 31, 2012 8:56 pm

Jakie bzdury ????
-Może powiesz ze na każdej wystawie można wejść z kartonem lub kurtką ????
-Że na każdej giełdzie przy wystawie jest taki bałagani , nie mówiąc juz o punktualności ???
- Rozdanie nagród nie wiem na czym polegało nikt nie wiedział kiedy i gdzie i kto został mistrzem w danej rasie
- koledzy którzy wstawiali tez nie byli zadowoleni wszyscy bo jednemu zmniejszył się stan gołębnika o 2 szt. :(
Myślę ze do tego wystarczyło trochę chęci i organizacji a nie funduszy nie mowie ze u nas jest najlepiej bo na pewno tak nie jest :)
jarooo-24.flog.pl

Awatar użytkownika
jarooo
Kontakt:

Post autor: jarooo » wt sty 31, 2012 9:03 pm

Myślę ze wszyscy możemy brać przykład z wystawy jaka była w Kielcach
I dążyć do tego aby na każdej wystawie było jak najlepiej :D :D :D
jarooo-24.flog.pl

Awatar użytkownika
bru4
Kontakt:

Post autor: bru4 » śr lut 01, 2012 10:14 pm

A jakiej rasy skradziono gołębie i komu?

Bolo-jemcity
Kontakt:

Post autor: Bolo-jemcity » czw lut 02, 2012 7:18 am

Witam kolegów hodowców mi też skradziono 3 sztuki loczka z wystawy po rozdaniu nagród ale na szczęście po telefonie do gościa i odczekaniu jednej godziny ten pan zawrócił i oddał gołębie miałem szczęście kompletny brak zainteresowania organizatora tylko głupia i bez myślna gadka jednym słowem wystawa do bani brak atmosfery i wyglądu wystaw krajowych i na pewno z kim gadałem to nikt nie był zadowolony z wystawy z ilości gołębi w danej rasie o sędziowaniu już nie wspomnę niektórzy sędziowie nie mają kompletnie pojęcia co za rasę sędziują i za co dają punkty ujemne śmiechu warte ważne że jest żarło można się napić i pogadać z drugim sędzią w czasie sędziowania o dupie marynie a to co jest w klatkach to jest rzecz drugorzędna pozdrawiam

mlody
Kontakt:

Krajowa wystawa w Szczecinie 2012

Post autor: mlody » czw lut 02, 2012 4:07 pm

witam wszystkich :) Czy ma ktos moze zdjecia albo filmiki motyli warszawskich?Czy jest dostepny katalog internetowy z wystawy?

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » czw lut 02, 2012 5:06 pm

Jest już fotorelacja z wystawy. Są tam też zdjęcia motyli. Jak na wystawę krajową to nie są nadzwyczajne.

Awatar użytkownika
lewap125
Kontakt:

Post autor: lewap125 » czw lut 02, 2012 5:19 pm

Moja subiektywna i prywatna fotorelacja z Wystawy krajowej w Szczecinie będzie jeszcze dziś :shock:

Awatar użytkownika
jarooo
Kontakt:

Post autor: jarooo » czw lut 02, 2012 6:40 pm

lewap125 pisze:Moja subiektywna i prywatna fotorelacja z Wystawy krajowej w Szczecinie będzie jeszcze dziś :shock:
Dawaj Lewap125 bo już nie mogę sie doczekać :D tych championów :D
jarooo-24.flog.pl

Awatar użytkownika
lewap125
Kontakt:

Post autor: lewap125 » czw lut 02, 2012 7:25 pm

Jeszcze chwila, wgrywają się :oops: :D

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » czw lut 02, 2012 8:35 pm

Ogólna punktacja kolekcji turczyna 92 pkt? Istnieje taka ras czy promocja na siłę?
Szukaj a znajdziesz

Awatar użytkownika
lewap125
Kontakt:

Post autor: lewap125 » czw lut 02, 2012 8:47 pm

Przeniosłem do tematu : Proszę o pomoc w ustaleniu rasy.

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » czw lut 02, 2012 9:27 pm

zbiter, ta rasa istnieje, ale tylko na papierze!

http://www.golebnik.pl/wzorce/wykaz_wzorcow.pdf
Grupa II - brodawczaki.

Pozdr.
golebie.wombat.fc.pl

ODPOWIEDZ