brodawczak polski, szek polski

Awatar użytkownika
piobar
Kontakt:

Post autor: piobar » pn mar 03, 2008 7:37 pm

wystawa była kiepska ponieważ było bardzo mało wystawianych ptaków (późny termin przyczynił się do tego), duża część ptaków była już powyciągana z klatek w trakcie wystawy (to jest kpina aby wystawiane gołębie były sprzedawane podczas wystawy)
nic nie pisałem że wystawa była kiepska ponieważ nie było odpowiedniej jakości ras ptaków które mnie interesowały

to iż zamieściłem zdjęcia ciekawszych ptaków <mewek, brodawczaków i szeków) wynika z moich zainteresowań i z tego co pamietam wystawa 2 lata temu, 3 była pod względem tych ras o wiele lepsza

Awatar użytkownika
SETER
Kontakt:

Post autor: SETER » pn mar 03, 2008 8:01 pm

O ile mnie pamięć nie myli, wtedy brodawczaki i mewki wystawiali w Krakowie hodowcy z Rzeszowa i okolic :wink: .
Ogólnie sprzedaż gołębi w czasie wystawy jest dopuszczalna, ale nie na taką skalę :shock: Z tym się w pełni zgadzam, aż strach pomyśleć, ile gołębi ubyło do niedzieli...

Awatar użytkownika
piobar
Kontakt:

Post autor: piobar » pn mar 03, 2008 10:11 pm

dokładnie, wtedy dopisali hodowcy miedzy innymi z Rzeszowa

a co do sprzedaży gołębi wystawianych w czasie wystawy nic nie mam tylko wkurza mnie ich wyciąganie, na 2 dzień duża część ptaków została pozabierana przez nowych właścicieli i podziwiałeś puste klatki a nie gołębie
a zawsze wydawało mi się że wystawa to miejsce gdzie ogląda sie wystawione osobniki a nie giełda służąca do sprzedaży <do tego była 2 część wystawy>
według mnie ptaki sprzedane na wystawie powinny być do odbioru po zakończeniu wystawy a nie w trakcie

Awatar użytkownika
piobar
Kontakt:

Re: brodawczak polski, szek polski

Post autor: piobar » sob lip 03, 2010 7:49 pm

temat trochę zaniedbany, niestety :(

może ktoś z forumowiczów pochwali się jak w tym roku wyniki rozpłodu? może jakieś zdjęcia? (oczywiście Brodawczaków oraz Szeków)

u mnie brodawczaki chowają się bardzo dobrze (jeden młódek za drugim), z szekami cieniutko

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » wt lip 06, 2010 9:19 pm

piobar pochwal się czarnymi i żółtymi brodawczakami bo jestem mocno zainteresowany tą rasą więc może od razu jakiś interes ubijemy :)

Awatar użytkownika
piobar
Kontakt:

Post autor: piobar » śr lip 07, 2010 10:01 pm

swoimi młodymi nie bardzo jeszcze jest czas się chwalić, dopiero jesienią po pierzeniu
a znajdziesz u mnie tylko kilka ptaków w rozpłodzie w kolorze czarnym i niebieskim

<zdjęcia starych: http://picasaweb.google.pl/barpiotr/Brodawczaki# >

Awatar użytkownika
piobar
Kontakt:

Post autor: piobar » śr paź 20, 2010 8:49 pm

wszyscy ostatnio w tym dziale zachwycają się rasami zagranicznymi, a ja do znudzenia będę zachwycał się Rasami Polskimi

Obrazek

Awatar użytkownika
piobar
Kontakt:

Post autor: piobar » ndz lut 16, 2014 11:18 am

Zastanawiałem się gdzie to napisać, sądzę że temat moich ulubionych ras będzie najlepszy.

Szanowni Koledzy, nadszedł niestety taki moment, iż jestem zmuszony zlikwidować swoje gołębniki.

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » ndz lut 16, 2014 11:37 am

Rany, szkoda. Współczuję. To tragedia, gdy trzeba zlikwidować hodowlę. Niestety mnie też to kiedyś spotkało, więc domyślam się co czujesz.

ODPOWIEDZ