Czilik rostowski

skrzysieks
Kontakt:

Czilik rostowski

Post autor: skrzysieks » pn sty 30, 2006 10:23 am

Chcialbym sie cos wiecej dowiedziec na temat tej rasy. Czy jest latwa w chodowli, jak wyglada karmienie mlodych, bo mam zamiar chodowac ta rase w wolierze ogrodowej.

Awatar użytkownika
Tomek_Kulc
Kontakt:

Post autor: Tomek_Kulc » ndz lut 05, 2006 4:01 pm

Ptaki te ma moj znajomy i bez problemu wychowuja mlode.

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » ndz lut 05, 2006 10:22 pm

Witam.Swietny wybor.To piękne ptaszki,łatwe w hodowli,niektorzy koledzy używają ich jako mamki.Jednak według mnie do woliery trochę ich szkoda,bo pomimo pewnego podobieństwa to jednak nie pawiki.Większość z nich o ile pozwolić im na swobodne loty chętnie i wysoko lata,niektorzy moi znajomi lotują je razem z innymi rasami wysokolotnymi i są zadowoleni.Co prawda nie idą w zakrycie i nie śmigają godzinami jak tiplery,ale widok stadka białych ptaszkow z kolorowymi tarczami wysoko na słonecznym niebie,to jedna z najpiękniejszych rzeczy,jakie w życiu widziałem.polecam-rewelacja!

Awatar użytkownika
kaczun
Kontakt:

Cziliki rostowskie

Post autor: kaczun » pt lut 10, 2006 7:57 pm

Cziliki rostowskie to piekne ptaki ,jednak ich hodowanie nie jest taka latwa sprawa,tak jak wszystko .Aby wyhodowac piekne egzemplarze trzeba miec dobry material hodowlany.Zapraszam na strone zwiazku bialostockiego www.krymka.bialystok.pl
Pozdrawiam-Stas Zalewski

Awatar użytkownika
pigeon
Kontakt:

Post autor: pigeon » sob lut 18, 2006 1:19 pm

i ja sie rowniez opowiem za tym,ze warto trzymac ta rase w golebniku, niezwykle urodziwe ptaszki, pelne wigoru,

zaskoczyla mnie wypowiedz kol. krzyska, osobiscie przyznam sie,ze nie dowierzalem,ze jeszcze mozna spotkac latajace czyliki rostowskie w Polsce,(to ze gdzies daaleko na wschodzie sa to chyba wiadomo :wink: )

coz moze i ja moje kiedy wypuszcze na dluzej, kto wie moze polataja.... :?: :shock:

pozdrawiam :wink:
....::::::::FoR WhOm ThE BeLl ToLs::::::::.....

ODPOWIEDZ