Super zadbane pawiki

Awatar użytkownika
Tomek_Kulc
Kontakt:

Super zadbane pawiki

Post autor: Tomek_Kulc » czw lut 23, 2006 5:07 pm

Dzisiaj na allegro zobaczylem pawiki cytuje co bylo napisane w opisie:

Witam na mojej aukcji! Mam do zaoferowania hodowane ze szczegolna dbaloscia golebie ozdobne- pawiki. Wszystkie sa mlode, zdrowe i odrobaczone. Upierzenie czysto biale. Na wszelkie pytanie chetnie odpowiem- prosze je kierowac na maila. Sprzedaje ze wzgledu na zbyt szybki rozrost hodowli. Z checia wysle wiecej zdjec na maila. Przed licytacja prosze o kontakt na maila(hodowcy zrozumieja)!!! Cena dotyczy 1szt(jest naprawde niska, zobacz inne na allegro!). . Posziadam inne rasy golebi(garlacze, tzw. gornoloty, itp.)- zainteresowanch prosze o kontakt. POWODZENIA!!!

koniec cytatu.

Oczywiscie bylo zdjecie ktore sobie zamiescilem a nastepnie w wrzucilem na serwer oto link do niego:

http://Tomek_Kulc.fotosik.pl/albumy/5125.html

Po obejrzeniu zdjecia prosze o napisanie komentarza bo mi normalnie rece opadly jak je zobaczylem.

Awatar użytkownika
pigeon
Kontakt:

Post autor: pigeon » czw lut 23, 2006 7:40 pm

to takich wlascicieli nazywa sie Chodowcami, lub po prostu golebiarzami...
ja czesto widuje te goleie an allegro.... i zastanawiam sie czy wlascicelowi nie wstyd pokazywac ptakow takim stanie.
coz moze nie kazdy ma czas czesto sprzatac w golebniku,ale pawikom te brudne lota i ogon powinien przemyc,chociazby do zdjecia...
ale pozostawian to bez komentarza...

p.swoja droga to sa gorsze zdjecia. np pocztowe fotografowane w golebniku gdzie chyba sie sprzata ,,raz na ruski rok'' , lub inne aukcje...
ale nie chce ich opisywac, bo szkoda slow.
pozdrawiam :wink:
....::::::::FoR WhOm ThE BeLl ToLs::::::::.....

kornel
Kontakt:

Post autor: kornel » czw lut 23, 2006 7:54 pm

Co to za fefluny i ty sie tym chwalisz Kornel

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » czw lut 23, 2006 8:14 pm

Faktycznie utrzymane :lol: ,pewnie raz do roku sie tam sprzata .Troche wstyd takie ptaki wystawiac
Szukaj a znajdziesz

Awatar użytkownika
Tomek_Kulc
Kontakt:

Post autor: Tomek_Kulc » pt lut 24, 2006 12:09 pm

PIGEON mysle ze nazwanie takiego czlowieka golebiarzem to i tak za malo. Raz ze dopuscil swoje golebie do takiego stanu a dwa ze je publicznie pokazuje i jeszcze pisze ze hoduje z szczegolna dbaloscia. Ja jestem ciekawy jakby wygladaly te golebie gdyby o nie tak szczegolnie niedbal.

Warcraft
Kontakt:

Post autor: Warcraft » sob lut 25, 2006 4:03 pm

ech nom nie za bardzo czysty ten golab.... dziwne ze ktos takiego ptaka na aukcje wystawia i jeszcze opisem sam podwaza swoja wiarygodnosc.... ale poza tym ze golab jest bardzo brudny to wyglada na zdrowego....

Awatar użytkownika
jan kowalczys
Kontakt:

Post autor: jan kowalczys » ndz lut 26, 2006 8:57 pm

Moze ten Gosc ma w domu owiele gorzej dlatego dla niego ten golab jest zadbany. :!: :!: :!: :shock: :shock: :shock:

Warcraft
Kontakt:

Post autor: Warcraft » pn lut 27, 2006 9:19 am

Ja sie dziwie bo przeciez mogl go sprobowac przynajmniej troszke umyc jak mu robil zdjecie do licytacji....

Awatar użytkownika
Sebastian
Kontakt:

Post autor: Sebastian » pn lut 27, 2006 10:04 am

Ja nie rozumiem tylko jednego po co pisal te wszystkie klamstwa, ze golab jest zadbany skoro ewidentnie widac, ze jest przeciwnie. Nie prosciej by bylo napisac tylko, ze ma pawiki do sprzedania, a nie klamac w zywe oczy. Jeszcze na dodatek rzada za tego golebia 20zl. Ja bym tego golebia kupil od niego z zalu, ze ten golabek musi sie meczyc w takich warunkach. Dobrze, ze ten czlowiek nie choduje golebi lapciatych, bo niechcialbym widziec ich lapci!!!

Awatar użytkownika
Rys
Kontakt:

Post autor: Rys » pn lut 27, 2006 1:25 pm

A mnie bardziej smiesza te wasze cale podzialy na Hodowcow i Golebiarzy i w ogole dziwne pojmowanie tych terminow. Co to ma do rzeczy? Dla mnie Hodowca to ktos kto hoduje golebie, jest to dla niego pasja, dba o nie itp bez wzgledu na to czy nalezy do zwiazku czy nie. Golebiarz to ktos nawet podobny tylko ze ma wpojone hamskie zachowanie - lapanie czyichs golebi! Tak czy inaczej jeden i drugi powinien dbac o swoje golebie. Ten gosc z allegro nie jest chyba ani jednym ani drugim - to jakis niechluj, sadysta wrecz ktory myslal ze chce i lubi golebie a okazalo sie ze nie ma nawet czasu na utrzymanie ich w czystosci! Takim ludziom powinno sie zakazywac trzymania jakichkolwiek zwierzat!!!

ODPOWIEDZ