Sroczka Polska Krótkodzioba

daro76
Kontakt:

Re: Sroczka Polska Krótkodzioba

Post autor: daro76 » czw wrz 16, 2010 8:28 pm

halo mam też sroczki , ale raczkuje dopiero hoduje około 3 lat ,pytałem o porady starych lisów i zostałem zjechany na starcie ,ale to nic wiem swoje , jest kilka tematów do obgadania dotyczących hodowli,,POZDRAWIAM HODOWCÓW SROCZKI,,,

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » pt wrz 17, 2010 8:52 am

.........
Ostatnio zmieniony śr wrz 29, 2010 7:17 pm przez darecki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » pt wrz 17, 2010 8:31 pm

....
Ostatnio zmieniony śr wrz 29, 2010 7:16 pm przez darecki, łącznie zmieniany 1 raz.

daro76
Kontakt:

Post autor: daro76 » pt wrz 17, 2010 8:50 pm

koleś darecki rządzi :x :x :cry:

Markoww
Kontakt:

Post autor: Markoww » pt wrz 17, 2010 9:22 pm

Witam
Znów cisza z tymi mistrzostwami
Robimy mistrzostwa na zdjęcia i to bardzo młodych

Markoww
Kontakt:

Post autor: Markoww » pt wrz 17, 2010 9:23 pm

Jeszcze bardzo długa droga z tym ptaszkiem

Markoww
Kontakt:

Post autor: Markoww » pt wrz 17, 2010 9:26 pm

Sorry
Jeszcz długa droga przed tym ptaszkiem a tu zima(gołębnik z instalacją CO???)

Markoww
Kontakt:

Post autor: Markoww » pt wrz 17, 2010 9:28 pm

Daro76
Nie pękaj wystawisz i go zlejesz i koszulka twoja

Markoww
Kontakt:

Post autor: Markoww » pt wrz 17, 2010 9:32 pm

Waldek Jak to czytasz to dopiro masz ubaw.
Liczyłeś może na te mistrzostwa i pierwszy KLUB SROCZKI
Niestety nic z tego .Pozostało ci tylko robić zdjęcia

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » pt wrz 17, 2010 10:09 pm

Nie mogłeś tego napisać w jednym poście musiałeś w 5-ciu ?

Dispar
Kontakt:

Post autor: Dispar » pt wrz 17, 2010 10:24 pm

Nie rozumiem zupełnie tego o czym ostatnio piszecie. Jakie mistrzostwa, jaki klub i gdzie to ma się odbyć?. Kolega markoww wszedł na forum z linkiem który juz wszyscy zainteresowani dawno ogladali, rzucił pomysł na mistrzostwa i na tym chyba koniec.
Panowie - wystawa jest jedynym miejscem gdzie taka konfrontacja może się odbyć pod warunkiem, że swoje gołębie wystawią wszyscy znaczący hodowcy tej pięknej rasy.
Może i ja wejdę zaraz na forum hodowców perliczek i rzucę im tam pomysł mistrzostw :wink: .

daro76
Kontakt:

Post autor: daro76 » pt wrz 17, 2010 11:05 pm

Dispar pisze:Nie rozumiem zupełnie tego o czym ostatnio piszecie. Jakie mistrzostwa, jaki klub i gdzie to ma się odbyć?. Kolega markoww wszedł na forum z linkiem który juz wszyscy zainteresowani dawno ogladali, rzucił pomysł na mistrzostwa i na tym chyba koniec.
Panowie - wystawa jest jedynym miejscem gdzie taka konfrontacja może się odbyć pod warunkiem, że swoje gołębie wystawią wszyscy znaczący hodowcy tej pięknej rasy.
Może i ja wejdę zaraz na forum hodowców perliczek i rzucę im tam pomysł mistrzostw :wink: .

KUPMY SOBIE PO KOSZULCE Z PERLICZKĄ :D

Markoww
Kontakt:

Post autor: Markoww » sob wrz 18, 2010 7:54 pm

Witam
Grunt to czytać ze zrozumieniem
Jasne jest że mistrzostwa to nic innego jak wystawa .Należy je zorganizować przy jakiejś wystawie ,ze względu na koszty
Zaproponowałem sędziów.pozostałe warunki do uzgodnienia,ocena młode,stare, w kolorach itd.itp.
Czego jeszcze nie rozumiecie?
Propozycja ta nasuneła mi się jak zaczołem czytać te forum,jakie to wy macie ptaki więc je wystawcie, bo jak narazie to tych waszych ptaków nigdzie nie widziałem , a jednak co roku odwiedzam kilka wystaw.Znam sroczki ze Zduńskiej Woli,Włocławka,Tomaszowa ,Białegostoku i jednego hodowcy z Warszawy
To jeśli tak to napiszcie gdzie w tym roku wystawiacie ,czekam na posty, napewno tam się zjawimy.

Dispar
Kontakt:

Post autor: Dispar » sob wrz 18, 2010 10:10 pm

Gdyby taki pomysł rzucił ktoś ze znanych hodowców tego gatunku to nie był bym zdziwiony i nie pisał o forum hodowców perliczek bo mnie tam też nikt nie zna :D .

Markoww
Kontakt:

Post autor: Markoww » ndz wrz 19, 2010 7:42 am

Witam
Myślę że troszeczkę znam tą rasę .patrze przynajmniej raz w tygodniu na jedną lub dwie hodowla.
I to lepsze jak nienajlepsze hodowle w Polsce

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » ndz wrz 19, 2010 10:46 am

........
Ostatnio zmieniony śr wrz 29, 2010 7:16 pm przez darecki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » ndz wrz 19, 2010 2:50 pm

Sorki że odejde troche od tematu ale kto organizuje takie szkolenia?? I gdzie można sie na nie zapisać???
DARMOWE nagrody priv

Markoww
Kontakt:

Post autor: Markoww » ndz wrz 19, 2010 5:23 pm

Witam
Do Dareckiego Widzę że bardzo lubisz dominować.To napisz gdzie w tym roku wystawiasz
A w 2004 też byłeś czy zatrzymałeś się i swą wiedze na 2003 roku.Czy nadal będziecie poprawiać wzorzec na swą modłe.Jeśli myślisz że kartka papieru zrobi z Ciebie fachowca to się grubo mylisz .Ja Ci pokazałem jak długo przyglądam się tej rasie
Kolega jak nie spał na tym szkoleniu to przynajmniej poznał wzorzec i historie tej rasy.Ale usłyszał to od pasjonatów tej rasy.

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » ndz wrz 19, 2010 6:42 pm

..........
Ostatnio zmieniony śr wrz 29, 2010 7:15 pm przez darecki, łącznie zmieniany 2 razy.

duszekM
Kontakt:

Post autor: duszekM » ndz wrz 19, 2010 6:53 pm

Szkoda że mnie nie było na tym szkoleniu... To chyba organizował Tomek Szymkiewicz?? :?:

wito
Kontakt:

Post autor: wito » ndz wrz 19, 2010 8:14 pm

Witam. Jeśli ktoś wie kiedy i gdzie odbędzie się jakieś szkolenie na temat sroczki albo wywrotka mazurskiego to niech napisze. Pozdrawiam

Markoww
Kontakt:

Post autor: Markoww » ndz wrz 19, 2010 9:33 pm

Do Wito
Jak byłeś we Włocławku trzeba było zapytać Waldka alboTomka Szymkiewicza.Ale po takich postach jak Dareckiego to mało kto chce to robić i to zadarmo.(Darecki niedarady wykołować 10%)
Teraz do DuszekM poszukaj w papierach jak mnie pamięć nie myli to te....?Masz racje Organizował to Tomek Szymkiewiczale byli inni sądziowie jak Stefan Jegliński ,Zdzisła Borawski,Adam Wegner,Jan Buszka,Maciej Koliński w 2004 byli jeszcze Jan Buszka i Józef Gref .
Jeśli to jest nic dla Dareckiego ,otrzymać certyfikat od takich kolegów i robi sobie kpiny to sory ja spadam z takiego forum
Do Dareckiego
Ja swoje Krymki Białostockie i Berlińskie Krótkie przynajmniej wystawiam.Berliński napewno już dawno oglądłeś.
Jeśli chodzi o sroczki mam dwie pary,ale one są tylko dla mnie i moich kolegów.Szkoda że nie uczestniczyłeś w innych szkoleniach np.szacunek dla innych.
Ponadto mistrzostwa nie są moje , przecierz je wygrasz wiec w czym proble.Pisać ,robić zdjęcia to nie to samo co wystawić(prawie Żywiec) Zapraszam Cię wystaw sroczki w Tomaszowie .Jeśli są tak wspaniałe ??? Błędę Ci pierwszy gratulował

Pozdrawiam
do zobaczenia na wystawach

Dispar
Kontakt:

Post autor: Dispar » śr wrz 22, 2010 9:32 pm

Kolego Markoww!
Wydaje mi się, że wystąpiłeś trochę zbyt anonimowo na forum i od razu ze sprawami dużej wagi. Sporo użytkowników tutaj się zna lub wie kto jest kto i jakie ma gołębie. Nikt nie wie kim jesteś a Ty pierwsze posty zaczynasz od organizowania mistrzostw świata. Równie dobrze ja mógłbym w ten sposób próbowac zorganizować mistrzostwa świata krymki białostockiej - co na to powiesz? Jeśli znasz się dobrze na rasach które hodujesz to mógłbyś przecież udzielac się w tematach z nimi związanymi. Jeśli znasz się na sroczce to każdy też chętnie przeczyta co masz do powiedzenia o tej rasie. Ale Twoje pierwsze wejście na forum i od razu z propozycją mistrzostw jest trochę nietaktowne.
Moim zdaniem takie mistrzostwa nie leżą w interesie hodowców sroczki. Dlaczego nie leżą to powinieneś się domyślec.
P. S. Serdecznie zapraszam Ciebie jednak do aktywnego uczestniczenia na forum.

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » pn wrz 27, 2010 6:22 pm

.........
Ostatnio zmieniony śr wrz 29, 2010 7:14 pm przez darecki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » pn wrz 27, 2010 6:35 pm

........
Ostatnio zmieniony śr wrz 29, 2010 7:12 pm przez darecki, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ