Srebrniak wylot

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Re: Srebrniak wylot

Post autor: darecki » ndz cze 20, 2010 1:18 pm

opal pisze:Witam.O" wyszfancu "napisał Balcerek.Przeploty,niesymetryczne ułożenie piór(a nieparzystośc białych to powoduje np.nie ma"wylota" na 1 białe pióro).To kok nie wylot.Tak było w tych okolicach gdzie ja kiedyś trzymałem i teraz też trzymam ptaki(Czerwińsk nad Wisłą)
Opal pisałem o WYSZFANCU, tak w moich stronach jest to wyszfanc ,a nie weszwanc,to po co opisujesz wady wylota :?:
Jeśli URSYNÓW DLA CIEBIE JEST BALCEREKIEM ,TO STARÓWKA DLA MNIE JEST KOLUMNĄ ZYGMUNTA . Od dziś jestes dla mnie ZYGMUNTEM.
I jeszcze jedno nie rób ze mnie kretyna...............

opal
Kontakt:

Post autor: opal » ndz cze 20, 2010 3:00 pm

Witam.Następny obrażliwy.Zażartowałem a sam na PW pisałeś w żartach,że jesteś kolegą Balcerka.Napisałem tylko,że tak samo uważam jak Ty.Mam takie samo zdanie.Chcesz ze mnie żartowac ,proszę bardzo nie obrażę się.Zygmunt nawet pasuje bo siada na nim mnóstwo gołębi.Sam kpiłeś z innych a teraz na niewinny żarcik się oburzasz.Mogę pisac Szanowny Panie Darecki.Mnie tam wsio ryba.O wylotach pisałem, bo Adam zadał pytanie skierowane do mnie,więc czułem się zobowiązany odpowiedziec.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » ndz cze 20, 2010 5:06 pm

Opal Bardzo dobrze znam się na żartach,wiem również co oznacza cudzysłów.
Lecz gdy za każdym razem zwracasz sie do mnie BALCEREK, (wiekszość wie jaki z niego był '' HODOWCA '' i jaki miał styl życia ),staje się to irytujace.
P.S. NIE JESTEM OBRAŻALSKI , STARAM SIĘ BRONIĆ SWOJEJ OSOBY
Dziwię się ,że zaczynasz jeżdzić po ziomalach........ :wink:

opal
Kontakt:

Post autor: opal » ndz cze 20, 2010 7:34 pm

Witam.Darecki nie jadę po ziomalu. A Ciebie pamiętam z wycieczki na Węgry i wiem,że jesteś fajnym chłopakiem.Powiem więcej ja Cię lubię i chętnie bym obejrzał Twoje sroczki.A kto się lubi ten się czubi.Może mamy inne spojrzenie na ludzi bo dla mnie Balcerek to była jedna z sympatyczniejszych postaci w tym serialu.Sympatyczna,wyrazista i bardzo życiowo doświadczona.I jeszcze jedna cecha za ,którą polubiłem Balcerka.Ten facet znał i kochał gołębie.I chociaż miał łzy w oczach gdy uciekły,potrafił powiedziec tam gdzie poleciały będzie im lepiej.W bloku tylko się męczą.A ,że pił? I co z tego? Ja też piłem i nie wstydzę się do tego przyznac.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » ndz cze 20, 2010 7:59 pm

Dobra ,dobra ..obaj wiemy jakim smakoszem był Balcerek .
Chcesz obejrzeć moje ptaki .......proszę bardzo

http://1971.flog.pl/omnie
http://www.golebnik.pl/galeria/galeria. ... =5&start=0

Awatar użytkownika
adam191
Kontakt:

Post autor: adam191 » ndz cze 20, 2010 8:03 pm

panowie, my tu o wylotach, a wy sie kłócicie:) a Balcerek to był gość. może "gołebiarz", ale gołąbki cenił. wiec dla rozłądowania, któ według was ma najładniejsze wyloty a kto białe czarnodziobe w naszym środowisku? bo ja szczerze mówiac choruje na czarnodziobe a niestety nie mam pojęcia kto je hoduje. pozdrawiam

opal
Kontakt:

Post autor: opal » ndz cze 20, 2010 8:49 pm

Witam.Piękne ptaszki, pogratulowac.Tak jak dla Adama i dla mnie Balcerek to był gośc,a że smakosz?Kto z nas jest bez wad.Pozdrawiam, naprawdę piękne.

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » ndz cze 20, 2010 9:33 pm

Adam, białe czarnodziobe prawdopodobnie hoduje Tomasz Szymkiewicz.Nie wiem na bank, ale tak słyszałem.

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » ndz cze 20, 2010 11:28 pm

Adam191 - to jest całkiem prosta sprawa. Wystarczy przejrzeć wykaz linków z lewej strony i znaleźć link klubu: http://klub-srebrniaka.pl/
Pewnie tam jest ktoś kto hoduje białe czarnodziobe lub zwrócić się z prośbą do tych, którzy byli na wystawie gdzie były wystawiane białe czarnodziobe i w katalogu są dane adresowe hodowcy/ców tej rasy.

Pozdr.
golebie.wombat.fc.pl

Awatar użytkownika
donatello
Kontakt:

Post autor: donatello » ndz cze 20, 2010 11:41 pm

adam191 pisze:panowie, my tu o wylotach, a wy sie kłócicie:) a Balcerek to był gość. może "gołebiarz", ale gołąbki cenił. wiec dla rozłądowania, któ według was ma najładniejsze wyloty a kto białe czarnodziobe w naszym środowisku? bo ja szczerze mówiac choruje na czarnodziobe a niestety nie mam pojęcia kto je hoduje. pozdrawiam
Witam
Chrobot Jan - Plock

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » pn sie 16, 2010 12:59 pm

I jak tam Panowie wyszły komuś ładne Białe Czarnodziobe w tym roku ?

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » śr paź 20, 2010 9:18 pm

Tomek nie ma Białych Czarnodziobych za to we Wrocławiu ma jeden Pan dość pokaźne stadko i to bardzo dobrych :D

dawidczyz012
Kontakt:

Post autor: dawidczyz012 » śr lut 16, 2011 6:01 pm

Należe do Radomskiego związku i chce wam powiedzieć że mam kolegę który trzyma tylko wyloty. On nigdy nie ma problemu z ich sprzedaża , wyloty idą jak świerze bułeczki.

Awatar użytkownika
donatello
Kontakt:

Post autor: donatello » pt lut 22, 2013 9:36 pm

Powracam do tematu który założyłem 3 lata temu. Wyloty mają już wzorzec i można było już je zobaczyć np na warszawskiej wystawie pod nazwa ''wylociak''.
Wystawcy pokazali bardzo ciekawe ptaki.

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » pt lut 22, 2013 10:11 pm

Wyloty nie mają oficjalnego wzorca!
golebie.wombat.fc.pl

Awatar użytkownika
donatello
Kontakt:

Post autor: donatello » pt lut 22, 2013 11:07 pm

To na jakiej podstawie zostały dopuszczone na wystawę jako rasa, oceniane i punktowane na wystawie w w wawie?

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » sob lut 23, 2013 10:23 am

donatello pisze:To na jakiej podstawie zostały dopuszczone na wystawę jako rasa, oceniane i punktowane na wystawie w w wawie?
A na takiej podstawie, że PDL-e wystawiali członkowie Klubu Srebrniaka Warszawskiego Związku, a Klub może ustalić swoje przepisy dot. oceny gołębi.

Pozdr.
golebie.wombat.fc.pl

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » sob lut 23, 2013 10:54 am

Więc jak to w rzeczywistości wygląda. Był opracowany projekt wzorca. Od 2010 r. były wystawiane jako pokaz. Podobno do zatwierdzenia wzorca potrzebne są trzy sezony wystawowe jako pokaz i były, od 2010 do 12. Co więc nie zagrało?

ODPOWIEDZ