Kradzież gołębia przez POCZTĘ POLSKĄ

Awatar użytkownika
pigeonsport
Kontakt:

Post autor: pigeonsport » sob mar 01, 2008 10:57 pm

Otwor to ma 80 -latka miedzy nogami a przesylke ci musza ubezpieczyc kazda jesli tego zarzadasz wiec nie piernicz glupot bo sie osmieszasz kolejny raz.

Awatar użytkownika
papier
Kontakt:

Post autor: papier » ndz mar 02, 2008 12:31 am

Witam. Kiedyś bardzo chętnie czytałem o naszych pasjach... a teraz przez takich płytkich ludzi jak pigi...sport czy jak ich tam zwał to forum staje się śmietniskiem,gdzie szczeniaki myślą jacy Oni są mądrzy. Zbiter proszę Cię z góry ,pokaż wyższość i olej ten temat. Pozdrawiam Andrzej
PS>Pigi w swoim powiedzonku by się wszystko zgadzało jakbyś zamienił wyraz otwór na dziure.

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » ndz mar 02, 2008 5:26 am

Zgadzam się z Tobą -nie ma sensu
Szukaj a znajdziesz

Awatar użytkownika
SETER
Kontakt:

Post autor: SETER » wt lut 10, 2009 8:00 pm

Witam,
no, i mnie okradli na poczcie... :shock:
Z czterech wysłanych ptaszków dotarło tylko dwa...
Ptaszki wysyłane były z poczty w Kolbuszowej woj. podkarpackie - czyli już któraś tam kradzież z rzędu na Podkarpaciu.
Jeśli dopadnę złodzieja... :twisted:
Jest na forum jakiś prawnik ? :lol:

Awatar użytkownika
Jarek Siedlecki
Kontakt:

Post autor: Jarek Siedlecki » wt lut 10, 2009 9:42 pm

Wysyłaj paczki wartościowe to nie będą ginąć. Opłata tylko 1 zł za każde 50 zł wartości paczki.
Dirko

edek
Kontakt:

Poczta.

Post autor: edek » śr lut 11, 2009 10:18 am

Witam, bardzo mnie zaskoczyłeś Seter, ja bardzo dużo wysyłałem gołebi pocztą ,naprawde niezliczona ilosc, jak i również otrzymywałem paczki z gołebiami, i ani razu ,nigdy nic złego niczego nie brakowało ,wszystko było w nalezytym porządku,i dosc duzo sprowadzałem golebi z podkarpacia ,z twoich stron,ostatnio ze Stalowej woli przyszły sokoły gdanskie,wszystko naprawde w czasie,z czego naprawde mam wysokie uznanie dla poczty,i podejrzewam czego nie twierdze , że nieuczciwy sprzedawca cos kombinował.

Awatar użytkownika
SETER
Kontakt:

Re: Poczta.

Post autor: SETER » śr lut 11, 2009 12:07 pm

edek pisze:Witam, bardzo mnie zaskoczyłeś Seter, ja bardzo dużo wysyłałem gołebi pocztą ,naprawde niezliczona ilosc, jak i również otrzymywałem paczki z gołebiami, i ani razu ,nigdy nic złego niczego nie brakowało ,wszystko było w nalezytym porządku,i dosc duzo sprowadzałem golebi z podkarpacia ,z twoich stron,ostatnio ze Stalowej woli przyszły sokoły gdanskie,wszystko naprawde w czasie,z czego naprawde mam wysokie uznanie dla poczty,i podejrzewam czego nie twierdze , że nieuczciwy sprzedawca cos kombinował.
Witam,
Panie Edwardzie, proszę nie wyciągać pochopnych wniosków - ptaszki nie były kupowane ani sprzedawane przeze mnie, tylko wysyłane do badań.
Sprawę zgłosiłem na policję (zgłaszanie kradzieży gołębi, to czysta przyjemność :lol: :lol: - a ile uśmiechów :lol: ).
Natomiast pani naczelnik poczty o mało nie odgryzła mi głowy :lol:, gdy zgłosiłem kradzież ptaszków.
O ile nie będzie konieczności, to nie kupię już na poczcie nawet zakichanej pocztówki czy koperty, coby nie tuczyć złodzieja.

Dispar
Kontakt:

Post autor: Dispar » śr lut 11, 2009 5:27 pm

Przykra sprawa rzeczywiście - ale niedługo może się okazać, że najlepsze sroki na Podkarpaciu ma listonosz z miejscowości Setera :D .,

Kristofer
Kontakt:

Post autor: Kristofer » śr lut 11, 2009 5:38 pm

Witam
Panie Edwardzie prosze przeczytać temat od początku a zrozumie Pan że nie może to już być przypadek.Jeśli z trzech paczek wysłanych z podkarpacia giną gołebie to już nie jest zbieg okoliczności.
Ktos się zna pewnie bo z mojej paczki zgineły dwa najlepsze Krakusy :evil: .Wiec pewnie teraz dobrał se do pary.Seter jak byś się czegoś dowiedział daj znać.
Pozdrawiam

edek
Kontakt:

Post autor: edek » śr lut 11, 2009 5:51 pm

Mozliwe nie będe się spierał , ale naprawde zaskoczyło mnie to ,i dziwne dla mnie jest,

Awatar użytkownika
stasiek
Kontakt:

Post autor: stasiek » śr lut 11, 2009 5:56 pm

EDEK ma racje sprawdz czy tyle ci wyslali :oops:

Awatar użytkownika
SETER
Kontakt:

Post autor: SETER » śr lut 11, 2009 8:47 pm

Dispar pisze:Przykra sprawa rzeczywiście - ale niedługo może się okazać, że najlepsze sroki na Podkarpaciu ma listonosz z miejscowości Setera :D .,
Dispar, skąd ty takie informacje czerpiesz ? :lol:
Na Podkarpaciu są jeszcze tacy hodowcy krakusów, że ja u nich mogę ewentualnie gołębniki sprzątać :wink:
A tak w ogóle (dla wszystkich) to Damian jestem - "seter" jest na tyle krótką i głupią ksywką, że jestem (mimo sklerozy) ją w stanie zapamiętać :lol:
Krzysztofie, ja również muszę przyznać, że złodziej zna się na gołębiach...

ODPOWIEDZ