Gieldy

Awatar użytkownika
stasiek
Kontakt:

Gieldy

Post autor: stasiek » pn lut 13, 2006 2:01 pm

Pozdrawiam golebiarzy i hodowcow .Sluchy chodza ze od marca maja zamknac bazary i gieldy z ptakami oraz wysylke poczta ptactwa ze wzglendu na powrot ptakow do kraju i ptasia grype wykryta w Uni.Zatem zostalo malo czasu na pozbycje sie nadwyzek hodowlanych oraz dobranie golebi do par.Jest jeszcze kilka wystaw gdzie bedzie mozna kupic to co interesuje i brakuje do par

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » pn lut 13, 2006 8:06 pm

Tez tak slyszalem ,chociaz to sami hodowcy sieja ploty, chociaz mozemy sie tego spodziewac ,Czas wiosennych przelotow wkrotce a grypa za plotem.Zakaz to pol biedy ,aby te swiĂąstwo nie pokazalo sie u nas.Jak zaloza to i znow zniosa.Z moich obserwacji wynika ze ludzie niechetnie nabywaja ptaki ,jak juz to by chcieli za grosze.Jednak grypa i panika swoje zrobily ,ludzie z rezerwa podchodza do zakupow.Jeszcze kilka ptakow sie sprzeda i spokoj,czekamy na legi.
Szukaj a znajdziesz

Warcraft
Kontakt:

Post autor: Warcraft » pn lut 13, 2006 8:57 pm

Mam nadzieje ze nie bedzie znowu zakazu wypuszczania ptakow z golebnikow;/ bo przeciez to jest meczarnia trzymac golebie bez mozliwosci wypuszczania ich, ptaki si mecza przeciez, a apropo kupowania golebi tozawsze mozna kupic ptaki od jakisch zaufanych hodowcow:) o ile sie takich znajomych ma....... Pozdrawiam

Awatar użytkownika
stasiek
Kontakt:

Post autor: stasiek » wt lut 14, 2006 10:34 am

MOZNA KUPIC - ALE JAK KTOS TRZYMA DANA RASE W DROGIM KONCU POLSKI TO CO WTEDY DOLICZ BILET LUB PALIWO TO JLE ON CIE WYNIESIE .HODOWCA ZAUFANY NIE SPRZEDA CI GOLEBIA PO KTORYM MLODE WYCHODZA EKSTRA .TO TAK JAKBY POCZTOWIEC SPRZEDAL CI NAJLEPSZEGO LOTNIKA I ROBIL CI WSZYSTKIE KONKURSY

Awatar użytkownika
jan kowalczys
Kontakt:

Post autor: jan kowalczys » wt lut 14, 2006 11:25 am

Oczywiscie masz racje nikt Ci nie sprzeda najlepszych swoich golabkow no chyba ze wyciagnal z nich to co sobie zakladal. :!: :D

Warcraft
Kontakt:

Post autor: Warcraft » wt lut 14, 2006 11:44 am

Jest takie powiedzenie dla chcacego nic trudnego;) oczywiscie ze kupowanie golebi jest utrudnione ale wydaje mi sie ze nie jest ono iemozliwe, a mowiac zaufany hodowca mialem na mysli takiego hodowce ktorego dobrze znamy a nie kogos z drugiego koĂąca Polski..

Awatar użytkownika
jan kowalczys
Kontakt:

Post autor: jan kowalczys » wt lut 14, 2006 1:17 pm

Mysle ze miejsce zamieszkania nie ma nic wspolnego z charakterem i uczciwoscia hodowcy. :!: :shock: :D

Warcraft
Kontakt:

Post autor: Warcraft » pt lut 17, 2006 12:07 pm

Janie no racja ze miejsce zamieszkania nie ma nic wspolnego z uczciwoscia:P Ale jesli znasz jakiego golebiarza na przyklad 5 lat i brales od niego juz wiele razy golebie i zawsze bylo wszystko ok to mozna go chyba nazwac zaufanym hodowca;) prawda?? (i oczywiscie uczciwym)

Awatar użytkownika
pigeon
Kontakt:

Post autor: pigeon » pt lut 17, 2006 2:31 pm

tez sie zgadzam odnosnie tego miejsca zamieszkania,
sam mam zanjomych z drugich krancow polski, i wiem ze bez zadnych zdjec moge im zaufac... bo wiem ze mi jakiegos ,,badziewiaka'' do paczki nie wpakuja....
pozdrawiam :wink:
....::::::::FoR WhOm ThE BeLl ToLs::::::::.....

Awatar użytkownika
jan kowalczys
Kontakt:

Post autor: jan kowalczys » pt lut 17, 2006 4:43 pm

Ocztwiscie macie racje . Zaufanie + katrola = pewnosc . Oczywiscie trzeba ludziom wierzyc a jak sami sobie nie dadza szansy no to trudno. :!: :D

sizar
Kontakt:

Re: Gieldy

Post autor: sizar » sob sty 29, 2011 4:08 pm

Czy ktoś się orientuje na jakiej ulicy jest giełda w Olsztynie?

r.golebie
Kontakt:

Post autor: r.golebie » ndz sty 30, 2011 2:21 pm

sizar pisze:Czy ktoś się orientuje na jakiej ulicy jest giełda w Olsztynie?
Olsztyn - (warmińsko - mazurskie)
ul. Grunwaldzka - (targowisko miejskie)
Niedziela - 6 - 10
Załączniki
olsztyn_gielda.jpg
...

sizar
Kontakt:

Post autor: sizar » pn sty 31, 2011 6:02 pm

Dzięki r.golebie a może orientujesz się czy można kupić tam rostowskie jedno kolorowe (kaczuny)?

r.golebie
Kontakt:

Post autor: r.golebie » pn sty 31, 2011 6:49 pm

sizar pisze:Dzięki r.golebie a może orientujesz się czy można kupić tam rostowskie jedno kolorowe (kaczuny)?
Niestety nie. Nie jestem z tego miasta a informację pobrałem z głównej strony GOŁĘBNIKA. Pozdrawiam.
...

ODPOWIEDZ