Allegro vol. 2

wik76
Kontakt:

Re: Allegro vol. 2

Post autor: wik76 » ndz mar 14, 2010 9:26 pm

Widzę, że na tym forum rok temu już ktoś oskarżał Pana z Białej Podlaskiej ojjjjjjj na pewno też za nic :shock: .

http://golebnik.pl/forum3/viewtopic.php?f=10&t=1965

Jeśli dokładnie przeszukałby internet to napewno jeszcze by się coś ciekawego na temat tego Pana znalazło.

Awatar użytkownika
MiRasM
Kontakt:

Post autor: MiRasM » ndz mar 14, 2010 10:10 pm

:)...i co panie dar-ęcki... cwaniakował pan na forum, a okazało się, że lepiej trzeba było milczeć mając tyle "za skórą"...jaką bronią wojujesz od takiej giniesz...ale z tego co widzę to w gronie szujowatych osób porusza się pan swobodnie...:) powodzenia w dalszej hodowli...sorry...bez poważania.

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » ndz mar 14, 2010 10:46 pm

MiRasM pisze::)...i co panie dar-ęcki... cwaniakował pan na forum, a okazało się, że lepiej trzeba było milczeć mając tyle "za skórą"...jaką bronią wojujesz od takiej giniesz...ale z tego co widzę to w gronie szujowatych osób porusza się pan swobodnie...:) powodzenia w dalszej hodowli...sorry...bez poważania.
TYLE ZA SKÓRĄ :?: Proszę pobrać kilku lekcji czytania ze zrozumieniem...

Awatar użytkownika
MiRasM
Kontakt:

Post autor: MiRasM » ndz mar 14, 2010 11:09 pm

no własnie... przecież to pan,a nie ja wchodził w relacje z Bial_Podl vel maxell i teraz wypominacie sobie różne świństewka. Nie jestem z waszego środowiska więc niech się pan nie dziwi, że nie wszystko rozumiem...:)

arbiter
Kontakt:

Post autor: arbiter » pn mar 15, 2010 7:57 am

http://allegro.pl/item955876307_krymki_ ... chyba.html

Przynajmniej koleś nie ściemnia o klasie Światowej Między galaktycznej itp. ciekawe skąd wziął te dwa młode :)

Dispar
Kontakt:

Post autor: Dispar » pn mar 15, 2010 7:57 am

MirasM - przeczytaj jeszcze raz to co napisałes i się głęboko nad tym zastanów.

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » pn mar 15, 2010 4:10 pm

Widzę że darecki drażni na tym forum wiecej osób. Typowy napinacz.Niewiem chyba sprawia Ci radość dogryzanie innym i wcinanie sie w rozmowy?? Czy wniosłeś kiedyś do jakiejś rozmowy coś konstruktywnego oprócz docinek?? Nie dziwie się Mirasmowi. Kolego Dispar prosze nie broń dareckiego tylko poczytaj jego posty a zobaczysz jak jest naprawde.
DARMOWE nagrody priv

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » pn mar 15, 2010 5:32 pm

Lukezi pisze:Widzę że darecki drażni na tym forum wiecej osób. Typowy napinacz.Niewiem chyba sprawia Ci radość dogryzanie innym i wcinanie sie w rozmowy?? Czy wniosłeś kiedyś do jakiejś rozmowy coś konstruktywnego oprócz docinek?? Nie dziwie się Mirasmowi. Kolego Dispar prosze nie broń dareckiego tylko poczytaj jego posty a zobaczysz jak jest naprawde.
Oczywiście Lukezi znowu szukasz zaczepki ( znowu wnosisz coś konstruktywnego do rozmowy,znowu dogryzasz innym i WCINASZ SIĘ W DYSKUSJĘ :lol: .
Dispar jest zbyt inteligentny ,żeby przystał do twojej paczki
Może nie proś tylko zacznij błagać ..........Swędzialy palce prawda :?: :?:

Awatar użytkownika
Bial_Podl
Kontakt:

Post autor: Bial_Podl » pn mar 15, 2010 5:37 pm

Dałem ogłoszenie - ostrzeżenie na Allegro, aby Petter1118 nie rozsyłał w dalszym ciągu Aidsu po całej Polsce. Otrzymałem po tym ogłoszeniu wiele e-maili z informacją, że u ludzi którzy zakupili u niego gołębie i wpuścili do swoich gołębi, mają makabrę. Gołębie padłe wynoszą "koszykami". Ściagnął z zagranicy szczepy chorób, które nie występują w Polsce. Ja miałem to szczęście, że widząc w jakim stanie są przysłane z Żyrardowa gołębie nie wpuszczałem ich nawet do gołębnika. Część gołębi zdążyłem odesłać (odesłałem za darmo), po uzgodnieniu ze sprzedającym. Reszta poszła do "piachu".

Faktem jest, że się jeszcze taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. Ja przynajmniej jako sprzedający, zawsze starałem się być fer.

Do kolegów, którzy włączali się w tą dyskusję - popierajcie Piotra K. z Żyrardowa to jeszcze trochę, a na Allegro będziecie sprzedawali świnie, a nie gołębie. Mogę Wam w prezencie zakupić od niego gołębie z Austrii, Rumunii, Niemiec itp. i prześlę to w GRATISIE. Czekam na zamówienia...
Bial_Podl

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » pn mar 15, 2010 5:57 pm

No trudno nie zabrać głosu jak się widzi takiego ignoranta.Zresztą każdy widzi co wypisujesz i każdy potrafi stwierdzić że traktujesz wszystkich obcesowo. Prawda boli co?? Aha i jeżeli masz napisać kolejny post w stylu poprzedniego to od razu daruj to sobie i nie zaśmiecaj tego forum.
DARMOWE nagrody priv

Slawek

Post autor: Slawek » pn mar 15, 2010 6:43 pm

Prawdopodobnie niebo się cieszy jak oszust wyh*ja oszusta... Towarzystwo jest siebie warte.
Ciężkie czasy nastały dla handlarzy ,ostatnio byłem świadkiem jak gość na targu wyrżnął gaśnicą handlarzowi w łeb ..

Awatar użytkownika
Palonek
Kontakt:

Post autor: Palonek » pn mar 15, 2010 6:47 pm

Zgadzam się z kol. Lukezi. Czytam posty kol. Dareckiego i widzę że mało wnoszą do tematów, a on sam poprzez swoje ignoranckie odp stwarza powody do sporów.
GG: 6973131

waldi33
Kontakt:

Post autor: waldi33 » pn mar 15, 2010 7:28 pm

Odnośnie zdychających nowo zakupionych gołębi. Od lat powtarzam i będę powtarzał KWARANTANNA ! Nie wpuszcza się w dzisiejszych czasach świeżo zakupionych gołębi do gołębnika ! Przynajmniej miesiąc kwarantanny z odrobaczeniem włącznie. W dobie allegro i wysyłki gołębi choroby obiegają świat w ciągu kilku godzin.

waldi33
Kontakt:

Post autor: waldi33 » pn mar 15, 2010 7:33 pm

gArŁaCz pisze:chcialbym sie zapytac czy zawsze zmniejsza sie ilosc ofert na allegro w tym czasie ktory jest teraz??
trochę się zmniejsza ale tak drastyczny spadek ogłoszeń to podejrzewam wynik działania naszej kochanej poczty.

bubi
Kontakt:

Post autor: bubi » pn mar 15, 2010 9:15 pm

Palonek pisze:Zgadzam się z kol. Lukezi. Czytam posty kol. Dareckiego i widzę że mało wnoszą do tematów, a on sam poprzez swoje ignoranckie odp stwarza powody do sporów.
świete słowa :lol: ,oprócz tematów o sroczkach nic ciekawego nie napisał :lol: :wink:
mbudniewicz.pl.tl

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » pn mar 15, 2010 9:33 pm

Miło mi ,że dzięki mnie nawiązała sie nić przyjażni między kilkoma Panami :)
Wyjasnijcie mi,co wam się nie podobało w moich wypowiedziach w TYM TEMACIE.................

bubi
Kontakt:

Post autor: bubi » pn mar 15, 2010 9:36 pm

wystarczy poczytać swoje posty :lol: :lol: :lol:
mbudniewicz.pl.tl

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » pn mar 15, 2010 9:39 pm

Czekasz ,aż koledzy coś napiszą :?:
Zacytuj konkretnie co sie nie podobało........

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » pn mar 15, 2010 10:06 pm

Bial_Podl pisze:Dałem ogłoszenie - ostrzeżenie na Allegro, aby Petter1118 nie rozsyłał w dalszym ciągu Aidsu po całej Polsce. Otrzymałem po tym ogłoszeniu wiele e-maili z informacją, że u ludzi którzy zakupili u niego gołębie i wpuścili do swoich gołębi, mają makabrę. Gołębie padłe wynoszą "koszykami". Ściagnął z zagranicy szczepy chorób, które nie występują w Polsce. Ja miałem to szczęście, że widząc w jakim stanie są przysłane z Żyrardowa gołębie nie wpuszczałem ich nawet do gołębnika. Część gołębi zdążyłem odesłać (odesłałem za darmo), po uzgodnieniu ze sprzedającym. Reszta poszła do "piachu".

Faktem jest, że się jeszcze taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. Ja przynajmniej jako sprzedający, zawsze starałem się być fer.

Do kolegów, którzy włączali się w tą dyskusję - popierajcie Piotra K. z Żyrardowa to jeszcze trochę, a na Allegro będziecie sprzedawali świnie, a nie gołębie. Mogę Wam w prezencie zakupić od niego gołębie z Austrii, Rumunii, Niemiec itp. i prześlę to w GRATISIE. Czekam na zamówienia...
Z chęcią eksperymentalnie wezmę kilka takich ptaków ,ciekawe czy bym sobie z nimi poradził. Lubie takie wyzwania :P
Szukaj a znajdziesz

bubi
Kontakt:

Post autor: bubi » pn mar 15, 2010 10:09 pm

darecki pisze:Czekasz ,aż koledzy coś napiszą :?:
Zacytuj konkretnie co sie nie podobało........
Poczytaj swoje,a potem się wypowiedz(chyba że jesteś taki z natury) :lol:
mbudniewicz.pl.tl

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » pn mar 15, 2010 10:14 pm

W tym temacieeeeeee
KONKRETNIE CO SIĘ NIE PODOBAŁO..........
Masz swoje zdanie czy nie :?:
Tak ciężko jest Ci się skupić :?:

bubi
Kontakt:

Post autor: bubi » pn mar 15, 2010 10:20 pm

darecki pisze:W tym temacieeeeeee
KONKRETNIE CO SIĘ NIE PODOBAŁO..........
Masz swoje zdanie czy nie :?:
Tak ciężko jest Ci się skupić :?:
Nie, chodzi o ''całokształt'' :lol: .Dałem ci do myslenia, więc Myśl.Wiecej się nie odzywam,bo szkoda forum. :lol: .Pozdrawiam
mbudniewicz.pl.tl

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » pn mar 15, 2010 10:35 pm

Długo nie myślałem ...
Po prostu samemu nie masz nic do powiedzenia .
Próbowaliście w taki sposób zaszczuć Sławka,bo pisał brutalnie ,ale szczerze....
Wasze porady dla młodych hodowców.......IDŻ DO WETA :lol:
W kupie jesteście odważni ,w pojedynkę byście zgineli na tym forum...
Dziękuję za uwagę :D

Awatar użytkownika
wscekly4405
Kontakt:

Post autor: wscekly4405 » pn mar 15, 2010 10:49 pm

Bial_Podl pisze: Do kolegów, którzy włączali się w tą dyskusję - popierajcie Piotra K. z Żyrardowa to jeszcze trochę, a na Allegro będziecie sprzedawali świnie, a nie gołębie. Mogę Wam w prezencie zakupić od niego gołębie z Austrii, Rumunii, Niemiec itp. i prześlę to w GRATISIE. Czekam na zamówienia...
ja zamawiam z parkę uzbeków z góry dziękuję za szczodrość
golebie-akrobatyczne

Dispar
Kontakt:

Post autor: Dispar » pn mar 15, 2010 11:47 pm

Czy to Darecki czy to Jarecki to dla mnie wszystko jedno. Ale oskarżanie kogoś, że bierze udział w szwindlach tylko dlatego, że kupił od kogoś gołębia to mocno szalony pomysł.

Zablokowany