UWAGA OSZUST

ARTUR J
Kontakt:

UWAGA OSZUST

Post autor: ARTUR J » pn maja 12, 2008 7:05 pm

http://www.pignet.home.pl/cgibin/shop?s ... d=72f8dc21 - Witam zamówiłem tabletki na w/w stronie pieniądze wplacilem na konto 21.03 ,po około tygodniu probowałem skontaktowac sie ze sprzedającym zero odpowiedzi w końcu sie udało napisalem na emaila studzianek@wp.pl Pan napisał ze sklep zlikwidowal i ze odesle pieniądze do tej pory kasy nie otrzymałem (62 zł) Pozdrawiam gołębiarza.

quatro
Kontakt:

Post autor: quatro » wt maja 13, 2008 2:04 pm

kolega Studzianek jest forumowiczem i napewno odpowie, pewnie nie tylko ja jestem ciekaw

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » wt maja 13, 2008 9:05 pm

po tym mailu też domyslałem się że to on ale nie chciałe nikogo obrażac ani szargać imienia.

Awatar użytkownika
pigeonsport
Kontakt:

Post autor: pigeonsport » śr maja 14, 2008 5:17 pm

quatro pisze:kolega Studzianek jest forumowiczem i napewno odpowie
Jak tylko wróci z Szeszeli gdzie wypoczywa za pieniadze nabitych w butelke lol

opal
Kontakt:

Post autor: opal » śr maja 14, 2008 7:57 pm

Witam.Pigeon nie oceniaj abyś sam nie został oceniony.Jeden sygnał (może nieporozumienie ,błąd poczty) wystarcza Ci abyś z osoby do tej pory ocenianej na forum pozytywnie zrobił aferzystę i złodzieja.Może poczekajmy aż sprawa się wyjaśni i dopiero się wypowiadajmy.Nie widzisz problemu przy ewidentnym włamaniu do gołębnika(rozpruty dach) i kradzieży gołębi wartych 800 pln a odsądzasz od czci kolegę za opóżnienie w przesłaniu 62 pln.Coś z Tobą nie tak chłopie.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » śr maja 14, 2008 8:34 pm

Kazdy bierze slowa wypowiedziane wczesniej na swoj sposob, jedni maja konkurencje to chca ja obnizyc a inni poprostu czepiaja sie aby zbic swoj czas. Ja na swoim miejscu jak pisal kolega wyzej nie wypowiadal bym sie na ten temat, co mnie on obchodzi co mnie obchodzi sprawa dwoch obojetnych mi osob. Pilnuje swego tylka i patrze aby obok mnie dzialo sie wszystko pozytywnie. Proponuje abys troche pomyslal (najlepiej kilka razy) zanim cos sensownego napiszesz.

P.S. madrosc ludzka nie zna granic, i to nie jest czepianie sie.

quatro
Kontakt:

Post autor: quatro » czw maja 15, 2008 8:04 am

Tiplerek pisze: co mnie on obchodzi co mnie obchodzi sprawa dwoch obojetnych mi osob. Pilnuje swego tylka i patrze aby obok mnie dzialo sie wszystko pozytywnie. .
bardzo egoistyczne podejście, a patrzenie tylko na własny tyłek nie jest zdrowe

ARTUR J
Kontakt:

Post autor: ARTUR J » czw maja 15, 2008 3:15 pm

Panowie spokojnie ale skoro odpisuje mi po wysłaniu kilku email na podane numery telefonu nie można się dodzwonic że pieniadze odeśle to czym on wysyła wyslałem również zeskanowany przelew pocztowy slowo jest słowo chodzi o zasady.

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » czw maja 15, 2008 4:08 pm

Quatro to ty patrz na inne osoby a swoja sie nie zajmuj, logiczne chyba ze i tak nie mozna nic zrobic jesli sie jest np. na drugim koncu Polski. Zrozumiales mnie troche nie tak jak to ja sobie wyobrazilem, byla to przenosnia.

quatro
Kontakt:

Post autor: quatro » pt maja 16, 2008 7:25 am

Tiplerek pisze:Quatro to ty patrz na inne osoby a swoja sie nie zajmuj, logiczne chyba ze i tak nie mozna nic zrobic jesli sie jest np. na drugim koncu Polski. Zrozumiales mnie troche nie tak jak to ja sobie wyobrazilem, byla to przenosnia.
mówienie o takich oszustwach może przestrzec innych (nie mam na myśli studzianka), w każdym razie Tiplerek jak to się mówi "luz" :D

ARTUR J
Kontakt:

Post autor: ARTUR J » ndz maja 25, 2008 9:01 pm

Witam kasy nadal nie ma.

ODPOWIEDZ