zdjecia z wystaw

adam7
Kontakt:

zdjecia z wystaw

Post autor: adam7 » pn lut 02, 2009 9:31 am

• witam chodowców mam kilka słów do panów rrobiacychfoto reportaż z wystaw gołębi w Kobylnicy i Gdansku to co panowie zrobiliście to chyba najwieksza chała jaka widziałem wasze zdjecia to nie rewia mody tylko wystawa i trzeba ludziom pokazać gołąbki w prosty sposób a nie robic z tego show a wogóle to dla czego nie pokazano wszystkich ras jak to robią koledzy i innych klubów w mojej opini koledzy totalna klapa dzieki tak dalej
    CHODOWCA
Ostatnio zmieniony wt lut 03, 2009 9:54 am przez adam7, łącznie zmieniany 1 raz.
SWIETY

Awatar użytkownika
amcane
Kontakt:

Post autor: amcane » pn lut 02, 2009 2:42 pm

Popieram wypowiedz CHODOWCY :lol:
POZDRAWIAM amcane

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » pn lut 02, 2009 7:03 pm

CHODOWCO! zdjęcia gołębi z wystaw w Kobylnicy i Gdańsku /należy pisać z dużej litery, bo to nazwy miejscowości/ zaprezentował p.Gilarski i są to zdjęcia artystyczne. Drugich takich w internecie nie znajdziesz. Pan Gilarski jest tak wielkim człowiekiem, że "sianem" nie będzie się zajmował.

Ja w ubr. i wcześniej pokazywałem zdjęcia z wystaw w całości, ale po jesiennej wystawie w Poznaniu, kiedy zwróciłem komuś uwagę na zdjęcia "knoty" to mnie zaraz obrońcy tego fotografa wyzwali od chamów i wtedy przestałem pokazywać zdjęcia gołębi z wystaw, mimo, że robię je w dalszym ciągu. Teraz mam dla siebie, a jeśli ktoś chce zobaczyć to niech sobie znajdzie na fotosiku.
I taka jest prawda.

Pozdr.

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » pn lut 02, 2009 8:27 pm

Swoją drogą ciekaw jestem jak zostały one wykonane????

adam7
Kontakt:

Post autor: adam7 » wt lut 03, 2009 9:49 am

Zjak pisze:CHODOWCO! zdjęcia gołębi z wystaw w Kobylnicy i Gdańsku /należy pisać z dużej litery, bo to nazwy miejscowości/ zaprezentował p.Gilarski i są to zdjęcia artystyczne. Drugich takich w internecie nie znajdziesz. Pan Gilarski jest tak wielkim człowiekiem, że "sianem" nie będzie się zajmował.

Ja w ubr. i wcześniej pokazywałem zdjęcia z wystaw w całości, ale po jesiennej wystawie w Poznaniu, kiedy zwróciłem komuś uwagę na zdjęcia "knoty" to mnie zaraz obrońcy tego fotografa wyzwali od chamów i wtedy przestałem pokazywać zdjęcia gołębi z wystaw, mimo, że robię je w dalszym ciągu. Teraz mam dla siebie, a jeśli ktoś chce zobaczyć to niech sobie znajdzie na fotosiku.
I taka jest prawda.

Pozdr.
powiem ci kol ze mnie to nie interesuje czy to dużą literka czy mała a zdjecia i sposób jakie zostaly zrobione i pokazane ciekawe co ty tam zobaczyłeś a może P.Gilarski jest twoim fanem to twoja sprawa ja poprostu chce zeby zdjecia były czytelne dla kazdego i wszystkie pokazane ptaki jak to robią inni koledzy na wystawach widać wszystko co było wystawionei tak jak ma ochote to niech sobie zrobi swoją kolekcje na fotosiku i tam zaprasza wszystkich zainteresowanych
pozdrawiam
SWIETY

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » wt lut 03, 2009 11:07 am

Lukezi pisze:Swoją drogą ciekaw jestem jak zostały one wykonane????
Mogę tylko przypuszczać, że zostało to wykonane w następujący sposób:
najpierw trzeba gołębia dokładnie wyprać, osuszyć, wybielić i upudrować.
Następnie jak dojdzie do siebie po tym stresie, wstawia się go do studia fotograficznego z odpowiednim sprzętem i robi xxxx zdjęć, z których wybiera się najlepsze. Zdjęcie to opisuje się wielkimi literami aby zepsuć wrażenia estetyczne. Zdjęcia są artystyczne i nadają się na okładkę lub do kalendarza,
bo ich wartość edukacyjna jest mała.

Oświadczam, że nie jestem fanem p.Gilarskiego i tego Pana nie znam.

Kol. adam7 dałem odpowiedź na "pw" na jego maila.

Pozdr.

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » wt lut 03, 2009 12:49 pm

adam7 pisze:chce zeby zdjecia były czytelne dla kazdego
Proszę nie podpierać się innymi, być może dla niektórych osób są przyjemne do oglądania i czytelne. To że ktoś zrobił taką sesję to tylko i wyłącznie jego sprawa. Nie należy się czepiać tej osoby. Jeżeli dla kolegi się nie podoba nie musisz oglądać, są inne zdjęcia, z innych wystaw tam sobie pociesz oko. Podsumowując trochę dziecinne zachowanie, człowiek robi to co mu się podoba, żyjemy w kraju demokratycznym, owszem opinię swoją możesz wyrazić, ale kogo to interesuje? Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » wt lut 03, 2009 7:17 pm

Kolego adam7 skąd jesteś?
Szukaj a znajdziesz

gutek63
Kontakt:

Re: zdjecia z wystaw

Post autor: gutek63 » pt cze 19, 2009 10:28 pm

nastepnym razem, ptaki beda pozowac do fotek w stosownych"ciuszkach i obwieszone bizuteria"bardzo sztucznie to wyszło,swego rodzaju martwa natura.

ODPOWIEDZ