Zamykane tematy

pampalini
Kontakt:

Zamykane tematy

Post autor: pampalini » ndz gru 27, 2009 4:37 pm

Wydaje mi się, że kolega Zjak zbyt często zamyka tematy i na forum jest grupa ludzi, która nie potrafi wnieść na to forum nic wartościowego oprócz tego, że krytykuje osoby zakładające nowe tematy uwagami "po co zaśmiecasz forum" lub "to nie ten dział".
Piszę ten post po przeczytaniu postu "kupię" jednego z naszych forumowiczów, oczywiście zanim zadziałał moderator (zbyt pochopnie mi się wydaje) były już uwagi, że to nie ten dział, ze jest fotogiełda.
Otóż moi Panowie nie, tak nie jest dobrze, bo jeżeli założył ktoś post, że chce kupić turkota, to znaczy, że szukał już wszędzie i nie może kupić, a tu na forum dajmy na to przeczytam taki temat i mogę podpowiedzieć koledze, że obiło mi się o uszy, że ktoś tam miał coś na sprzedaż lub mogę polecić komuś czyjeś gołębie, a na fotogiełde wchodzę rzadko, a ogłoszenia "kupię" po prostu omijam.
A dział "pozostałe" jest chyba po to aby pisać w miarę przyzwoicie o wszystkim.
Na innych forach w których uczestniczę to normalne, że ktoś wiecznie zakłada temat i pyta się gdzie co można kupić co może mu kto polecic, a tu nie mozna podyskutować na żadne tematy bo TO NIE TEN DZIAŁ i zamykamy temat
To taka moja mała uwaga.
Myślę, że ktoś to przeczyta zanim zadziała moderator i usunie ten temat bo jest nie na temat
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony ndz gru 27, 2009 11:21 pm przez pampalini, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
michu1530
Kontakt:

Re: Zamykane tematy

Post autor: michu1530 » ndz gru 27, 2009 5:04 pm

Zgadzam się z kolegą :D
Pozdrawiam
Artur.S

Awatar użytkownika
michu1530
Kontakt:

Post autor: michu1530 » ndz gru 27, 2009 5:07 pm

Dobry by był taki dział(czy post) gdzie by można napisać co chcę się kupić (takie jest moje zdanie)
Pozdrawiam
Artur.S

Awatar użytkownika
Gemu$
Kontakt:

Post autor: Gemu$ » ndz gru 27, 2009 5:17 pm

Zgadzam sie z michu1530 przydał by sie taki dzial bylo by mniej zamieszania.

Awatar użytkownika
lewap125
Kontakt:

Post autor: lewap125 » ndz gru 27, 2009 6:16 pm

Panowie , też często przeglądam to forum i wcale nie wydaje mi się aby Zjak za często zamykał tematy . Akurat te które były ostatnio zamknięte też wydawały mi się zbędne . Ostatni temat Patryka05 może i nie był zbędny , ale jak zauważyłem to Patryk05 jeszcze chyba nigdy się nie wysilił i nie poszukał sobie sam czegoś co Go interesuje tylko zakładał temat i prosił aby ktoś mu poszukał, takie odnoszę wrażenie i może takie właśnie wrażenie odniósł Zjak .

Awatar użytkownika
tom
Kontakt:

Post autor: tom » ndz gru 27, 2009 6:48 pm

Tak ,pampalini ma rację, ja też uważam że dział POZOSTAŁE powinien służyć tematom które nie mają swojego działu.Forum oblegają wszyscy,a FOTOGIEŁDĘ nie każdy i nie zawsze.

Awatar użytkownika
bartekw94
Kontakt:

Post autor: bartekw94 » ndz gru 27, 2009 9:28 pm

A co to za problem kliknąć myszką kilka razy więcej, aby wejśc na fotogiełde ?? A z tego co mi wiadomo to nie pierwszy temat patryka który został zamknięty. DLA CHCĄCEGO NIC TRUDNEGO
Ostatnio zmieniony ndz gru 27, 2009 9:36 pm przez bartekw94, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
michu1530
Kontakt:

Post autor: michu1530 » ndz gru 27, 2009 9:36 pm

bartekw94 pisze:A co to za problem kliknąć myszką kilka razy więcej, aby wejśc na fotogiełde ?? A z tego co mi wiadomo to nie pierwszy temat patryka który został zamknięty.
A jak nie można kupić jakiejś rasy. To co ??
Pozdrawiam
Artur.S

Awatar użytkownika
bartekw94
Kontakt:

Post autor: bartekw94 » ndz gru 27, 2009 9:40 pm

Ale chyba możesz na fotogiełdzie dać ogłoszenie typu KUPIĘ, napisać co Cię interesuje, jaka rasa, jakość i wszystkie rzeczy jakie sobie wymarzysz, a jak ktoś będzie przeglądał ogłoszenie i będzie miał taką rase na sprzedaż to raczej sie zgłosi. Chyba większość sprzedawców chce sprzedać swoje ptaki.

Awatar użytkownika
michu1530
Kontakt:

Post autor: michu1530 » ndz gru 27, 2009 9:44 pm

Zobacz sobie ilu użytkowników tego forum przeglada FotoGiełde
Pozdrawiam
Artur.S

Awatar użytkownika
bartekw94
Kontakt:

Post autor: bartekw94 » ndz gru 27, 2009 9:51 pm

jak wcześniej pisałem
bartekw94 pisze:DLA CHCĄCEGO NIC TRUDNEGO

Awatar użytkownika
michu1530
Kontakt:

Post autor: michu1530 » ndz gru 27, 2009 10:10 pm

Bym ci coś odpisał ale dostane BANA
Pozdrawiam
Artur.S

Awatar użytkownika
bartekw94
Kontakt:

Post autor: bartekw94 » ndz gru 27, 2009 10:14 pm

No widzisz, niektórzy nie umią normalnie dyskutować, bo gdy nie mają racji to swoje zdanie wyrażają agresją bądź wulgaryzmami. :roll:

pampalini
Kontakt:

Post autor: pampalini » ndz gru 27, 2009 10:30 pm

bartekw94 pisze:Ale chyba możesz na fotogiełdzie dać ogłoszenie typu KUPIĘ, napisać co Cię interesuje, jaka rasa, jakość i wszystkie rzeczy jakie sobie wymarzysz, a jak ktoś będzie przeglądał ogłoszenie i będzie miał taką rase na sprzedaż to raczej sie zgłosi. Chyba większość sprzedawców chce sprzedać swoje ptaki.
Kolego jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to czytaj po woli kilka razy
Wiele osób w tym również ja rzadko wchodzi na fotogiełde, a jeżeli już wchodzę to tylko na działy, które mnie interesują ( w moim przypadku TYLKO brodawczaki), a na dodatek co juz napisałem ogłoszenia KUPIĘ omijam bo zazwyczaj mnie nie interesuja, ALE w takich postach mógłbym polecić komus gołębie jakiegoś tam hodowcy, komuś kto takich szuka.
Na fotogiełdzie nie mam praktycznie możliwości zobaczenia takiego ogłoszenia bo po prostu nie przeglądam np. TURKOTÓW lub lotnych, a być może mój sąsiad ma takie na sprzedaż i mógłbym komuś polecić takie ptaki.
Myslę, że załapałeś.
Jeżeli nie to jestem otwarty do dyskusji.

Awatar użytkownika
bartekw94
Kontakt:

Post autor: bartekw94 » ndz gru 27, 2009 11:33 pm

Ja wiem o co Ci chodzi i doskonale Cię rozumiem i nie chcę mówić że tylko ja mam rację czy też nie, ale tak też by można zrobić. Przyjmijmy taką sytuację że mam do sprzedania Krymki Białostockie, no to ja bym wszedł na fotogiełde w grupę LOTNE i popatrzałbym po ile chodzą takie ptaki i tu bym mógł natrafić na ofertę kupna, oczywiście jeśli by była. Wtedy możesz pisać do klienta że masz takie ptaki, czy byłby zainteresowany,wysłać foty itp. :) Myślę że jasno napisałem.

michu i tu my się różnimy bo Ty złość wyraziłbyś bluzgami, a ja bym zacisnął zęby i zatrzymał to dla siebie :wink:

Awatar użytkownika
tom
Kontakt:

Post autor: tom » pn gru 28, 2009 6:09 am

Kolego bartekw94,nie raz i nie dwa przeglądałem FOTOGIEŁDĘ . Nic nie znalazłem,więc napisałem temat w najbardziej odpowiednim dziale i miejscu które przegląda masa ludzi.Wychodzi na to że najlepiej nie wchodzić na GOŁĘBNIK i nie korzystać z FORUM.

Awatar użytkownika
michu1530
Kontakt:

Post autor: michu1530 » pn gru 28, 2009 11:15 am

tom pisze:Kolego bartekw94,nie raz i nie dwa przeglądałem FOTOGIEŁDĘ . Nic nie znalazłem,więc napisałem temat w najbardziej odpowiednim dziale i miejscu które przegląda masa ludzi.Wychodzi na to że najlepiej nie wchodzić na GOŁĘBNIK i nie korzystać z FORUM.

Zgadzam się z tobą :)
Pozdrawiam
Artur.S

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » pn gru 28, 2009 12:00 pm

JESTEM ZA A NAWET PRZECIW....................
Taki dział powinien zostać.
Jestem pewien że forum przeglądają wybitni hodowcy,a na fotogiełdę nie zaglądają bo nie mają potrzeby sprzedawać swoich pięknych ptaków w taki sposób.......
Zbliża się wiosna, wielu hodowców (prawdziwych) będzie szukało dobrych ptaków.......
Hodowcy ci są w stanie dogadać się, są w stanie dobrze zapłacić, ale
potrzebują bardzo dobrych ptaków w swojej rasie.........,a nie odżutów hodowlanych :lol:

Awatar użytkownika
jbogacz
Kontakt:

Post autor: jbogacz » pn gru 28, 2009 12:07 pm

Witam
Panowie gołąbki można kupić korzystając z tego portalu po przez: fotogiełdę, wykaz hodowców gdzie są podane adresy hodowców i hodowane przez nich gołębie, czat, foto-album w którym hodowcy umieścili zdjęcia swoich hodowli i podają numery telefonów dla zainteresowanych kupnem. Pozostawmy forum do dyskusji o hodowli i problemach z nią związaną. Starsi koledzy pamiętają poprzednie skrypty, które służyły do kupna i sprzedaży w których można było umieszczać komentarze i na pewno pamiętają jakie to były komentarze prawie przy każdej ofercie. Właśnie z powodu tych komentarzy nie zgadzam się na umieszczanie ofert kupna/sprzedaży na forum.

Pozdrawiam.
Jurek Bogacz

Pogromca40

Post autor: Pogromca40 » pn gru 28, 2009 2:12 pm

Witam wszystkich na poczatek wielkie brawa dla Pampliniego za odwage mam nadzieje ze za ten temat nikt mu nie da bana.Panie Jerzy to panski portal i z tego tytulu wolno panu robic co uwaza Pan za sluszne, nasuwa mi sie tylko takie pytanie czy nie warto bylo by zostawic takie tematy z powodu ktorych wielu z nas chetniej i czesciej zagladalo by na ta strone a wydaje mi sie ze o to wlasnie chodzi.Dla przykladu podam wlasny przypadek-szukalem dla znajomego staruszka Rollerow angielskich na fotogieldzie nic kompletnie nie bylo,a dzieki forum kupilem od Zbitera ptaki ktore spelnily oczekiwania staruszka,do tego trzeba dodac ze staly bywalec forum nie oszuka za duzy wstyd na forum!.Ze swej strony dawalem ogloszenia kupna trzech rzeszowskich samic wysokiej klasy,nawet napisalem ze cena moze byc wysoka(do sprawdzenia na fotogieldzie)i jakos nikt sie nie odezwal a jak dalbym na forum to byc moze bylo by jak z rollerami?.Sumujac nie przecenial bym fotogieldy bo nie jest ona taka wspaniala.Co do zamykania tematow to na Panskim miejscu przyjrzal bym sie dokladnie poczynaniom Pana Zjaka bo na moje oko troche za duzo babelkow wladzy unosi sie wokol niego.Tym milym akcentem koncze moje wywody i zycze wszystkim bez wyjatkow Szczesliwego Nowego Roku.

Slawek

Post autor: Slawek » pn gru 28, 2009 10:06 pm

Forum jest moderowane wzorowo ,większość postów nienadaje się do czytania..
Jeżeli ktoś nie-wyraża chęci zakupu na fotogiełdzie wątpię aby zrobił to na forum..
Ostatnio zmieniony pn gru 28, 2009 10:43 pm przez Slawek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lewap125
Kontakt:

Post autor: lewap125 » pn gru 28, 2009 10:26 pm

Pogromca40 napisał " trzeba dodac ze staly bywalec forum nie oszuka za duzy wstyd na forum!." ,a jeśli zalogujesz się na fotogiełdzie np. Pogromca40 , Lewap125 , Darecki , Dispar , Pampalimi , Zjak , itp , itd to już nie jesteś stałym bywalcem forum , ja też poszukuję gołębi do kupienia i dałem ogłoszenie na fotogiełdzie i jeśli mam jakieś gołębie do sprzedania lub kupienia to FOTOGIEŁDĘ przeglądam , kupię i sprzedam od deski do deski :wink: . Pozdrawiam i też WSZYSTKIM ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :D :D :D

Awatar użytkownika
lewap125
Kontakt:

Post autor: lewap125 » pn gru 28, 2009 11:16 pm

michu1530 pisze:Zgadzam się z kolegą :D
michu założyłeś właśnie nowy temat "katar" ale nie zadałeś sobie trudu poszukać na forum takiego tematu , jest już cztery razy Twój jest piąty :!: . Czy dalej zgadzasz się z kol. "pampalini" ???. Ja z kol. pampalini zgadzam się w jednym , że "na forum jest grupa ludzi , która nie potrafi wnieść na to forum nic wartościowego" i czy kol. "pampalini" dalej twierdzi że chyba już wszędzie "tom" szukał , no chyba że szukaliście razem :wink: .
Osobiście uważam , że temat do zamknięcia Pan Jurek napisał co myśli na ten temat .

Awatar użytkownika
tom
Kontakt:

Post autor: tom » wt gru 29, 2009 8:56 am

W dziale POZOSTAŁE jest temat ODDAM GOŁĘBIE,nie mam nic do tego tematu jest jak najbardziej OK! Mam tylko jedno pytanie, czym się różni od tematu KUPIĘ GOŁĘBIE,który został przez niektórych skrytykowany'' NIE TEN DZIAŁ"! Kolega Zjak temat zamknął, ODDAM, SPRZEDAM czy KUPIĘ. To wszystko jest forma handlu ,na razie (temat typu ogłoszenie) nikomu nie przeszkadza i TAK BYĆ POWINNO. Dziś szukam gołębi JA , a jutro TY!

Awatar użytkownika
tom
Kontakt:

Post autor: tom » wt gru 29, 2009 9:04 am

Lewap 125, znajdż mi na FOTOGIEŁDZIE choć jednego turkota dwuczuba koloru niebieskiego,a słowem się nie odezwę.Widzę że ty jesteś z tych co lubią się wszystkiego czepiać.

Zablokowany