Zamykane Tematy a bezpodstawne usowanie postow

Pogromca40

Zamykane Tematy a bezpodstawne usowanie postow

Post autor: Pogromca40 » ndz sty 17, 2010 12:06 pm

Do Pana Zjaka Chce zapytac jaki prawem usonol pan moj post do Pampaliniego? Nie bylo w nim nic obrazliwego dla nikogo,chcialem tylko zeby Pampalini dal mi na siebie jakis namiar bo uwazam ze jest ciekawym czlowiekiem i warto z nim utrzymac kontakt!.Tylko niech pan mi nie pisze ze prawem moderatora bo umre ze smiechu!.To co pan zrobil okresle najdelikatniej jak tylko mozna JEST TO ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC.Oczywiscie moglem to napisac do pana na pw lecz tego nie zrobilem bo chce zeby wszyscy mogli przeczytac panska odpowiedz o ile pan ja da???.Do pana Jerzego Bogacza- Pisalem do pana juz kiedys na temat poczynan pana Zjaka a to co zrobil ostatnio z moim postem to poprostu wola o pomste do nieba!!!.Wydaje mi sie ze nadszedl cas zeby i pan sie ustosunkowal do poczynan swojego moderatora na forum zeby wszyscy mogli przeczytac co pan o tym sadzi?,czy nadal bedzie pam popieral co coraz wieksze grono ludzi uwarza za naduzycie wladzy!!!.tym milym akcentem koncze swoje wywody i opinie w tym temacie i czekam Panowie na Odpowiedzi!!!

Awatar użytkownika
piobar
Kontakt:

Re: Zamykane Tematy a bezpodstawne usowanie postow

Post autor: piobar » ndz sty 17, 2010 5:21 pm

Pogromca40 niestety nie mogę sie z tobą zgodzić, jestem użytkownikiem również np. tcp oraz arachnea i moderatorzy działają tam na tych samych zasadach, mianowicie zamykają niepotrzebne tematy oraz dbają o ogólna wartość merytoryczna i kulturalna forum, a zasady są bardziej rygorystyczne
niestety pojawiają sie na forach osoby które niestety sprawiają iż forum staje sie miejscem pyskówek, uszczypliwości, piszą posty które nic nie wnoszą i niestety zraża to wiele osób
według mnie musi być porządek, a niektórym sie to nie podoba to trudno
a ta twoja "ZWYKLA LUDZKA ZLOSLIWOSC" została właśnie zaprezentowana przez ciebie w tym poście

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » ndz sty 17, 2010 6:47 pm

Pogromca40 - z Panem polemizował nie będę bo wystarczy, że robią to inni. Z tego powodu dostaję od Kolegów na "pw" maile z prośbą o zakończenie tych bezsensownych i agresywnych polemik. Ostatnio byłem zmuszony do zamknięcia w dziale Zachowania gołębi, tematu "rekordy lotu" na prośby Kolegów, którzy stwierdzili, że już mają dosyć takiej złośliwej pisaniny. Inni chcą aby temat był w dalszym ciągu aktywny i będzie aktywny, ale po jego uporządkowaniu.
Dzisiaj Kol. pampalini poprosił o usunięcie jego konta z forum, Kol. Slawek po korespondencji ze mną doszedł do wniosku, że na razie odpocznie.
Dziwię się, że Pan taki mądry we wszystkim nie wie, że z pampalinim można skontaktować się na "pw", a nie na forum ogłaszać i komentować, że szuka Pan z nim kontaktu. Forum nie służy do nawiązywania kontaktów bo do tego służy "pw".
Pan Bogacz wyraźnie w swoim poście napisał jakie zasady mają obowiązywać na forum i jakie miał doświadczenia w przeszłości przy prowadzeniu działu kupna-sprzedaży. Poza tym jestem w kontakcie telefonicznym z p.Bogaczem i rozmawiamy na różne tematy.
Wiele spraw można poprawić, wprowadzić czy usprawnić ale muszą to być sugestie, propozycje czy nawet wnioski podane z uzasadnieniem, rozsądnie, a nie pełne agresji i żądań.
Na tego typu zachowania zgody nie będzie.
Temat zamykam i pozostawiam do przeczytania przez wszystkich.
Pozdrawiam
Moderator
golebie.wombat.fc.pl

Awatar użytkownika
jbogacz
Kontakt:

Post autor: jbogacz » wt sty 19, 2010 6:50 pm

Witam
Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy moderatora kol. ZJAKA. Nadal będziemy starali się , aby podnieść poziom naszego forum i wszystkie wypowiedzi agresywne, ubliżające uczestnikom forum będą usuwane. Nie wiem dlaczego w niektórych użytkownikach tego portalu jest tyle agresji, jak ktoś ma „porachunki” z kolegą to niech mu to prześle jako „wiadomość prywatną”. Ostatnio musiałem wyłączyć komentarze do zdjęć na foto-albumie, tego nie dało się czytać, czy to zawiść, że kolega ma ładniejsze gołębie?.
Pozdrawiam.
Jurek Bogacz

Zablokowany