Komentarze w albumach...

wydmin
Kontakt:

Komentarze w albumach...

Post autor: wydmin » pt maja 28, 2010 12:09 am

Witam.
Bardzo podobaja mi się albumy hodowców lecz żałuje, że tego nie mogę wyrazić pisząc komentarz...zawsze są złośliwi, ale czy ich więcej jest?

Awatar użytkownika
robi1976
Kontakt:

Re: Komentarze w albumach...

Post autor: robi1976 » czw cze 09, 2011 2:24 pm

witam wysłałem panu zajmujacemu sie foto-albumem zdjecia w niedziele i nie opublikował ich do dzis a nawet nie odpisał na e-majla POZDRAWIAM PANA OD FOTO -ALBUMU

Awatar użytkownika
Garłaczek
Kontakt:

Post autor: Garłaczek » czw cze 09, 2011 3:28 pm

Drogi Wydminie,
Wystarczy jeden złośliwy, który będzie regularnie wpisywał komentarze, aby popsuć cały dział foto-albumu...
A jeżeli podobały by Ci się gołąbki aż tak, że chciałbyś jakiegoś nabyć to zawsze masz kontakt w postaci nr telefonu lub e-maila. Moim zdaniem dobry pomysł z tym brakiem komentarzy.
Gołębie=Przyjaciele

wydmin
Kontakt:

Post autor: wydmin » czw cze 09, 2011 10:36 pm

Podobają mnie się różne gołębie, ale ... nie aż tak by je nabywać, gdyż nie traktuje tego działu jako fotogiełdy. Starm sie raczej podpatrwać i uczyć. Dostrzegam często oglądając zdjęcia gołębi również "patenty gołębnikowe", które próbuje zastosować w swoim gołębniku. Pozwól więc, że nie podzielę Twojego zdania na temat psucia fotoalbumów komentarzami. Sądzę, że pozbawianie innych możliwości...to dotyczy wszelkich spraw w życiu jak i umieszczania komentarzy...jest formą stosowania odpowiedzialności zbiorowej za wybyk...jednego?...kilku?...forumowiczów.Pozdrawiam.
P.S. Nauczyłem się w życiu, że takie zachowanie negatywne jeśli nie wzbudza zainteresowania, jest ignorowane wówczas umiera śmiercią naturalną...ot co:)

ODPOWIEDZ