Allegro...

abi20091
Kontakt:

Ocena Pomorskich--Allegro--

Post autor: abi20091 » pt lut 25, 2011 6:31 pm

Witam. Prosiłabym o opinię doświadczonych hodowców na temat tych ptaków. Będę wdzięczna za pomoc :D Pozdrawiam.
I. http://allegro.pl/para-garlaczy-pomorsk ... 29193.html
II. http://allegro.pl/para-tigrow-pomorskie ... 23831.html\
Ostatnio zmieniony sob lut 26, 2011 7:38 pm przez abi20091, łącznie zmieniany 1 raz.

karol353
Kontakt:

Re: Allegro...

Post autor: karol353 » pt lut 25, 2011 10:50 pm

Witam, jak dla mnie białe mają lepszą postawę ale mogę się mylić nie hoduję tej rasy
Pozdrawiam.

piter
Kontakt:

Post autor: piter » pn lut 28, 2011 7:30 pm

I znowu o naszym sławnym.......... http://allegro.pl/zobaczcie-jakie-sprze ... 95861.html

flisek218
Kontakt:

Post autor: flisek218 » pn lut 28, 2011 8:03 pm

no nieźle się naciąłeś ale kicha żal mi tego co ci wysłał te gołębie ciekawe czy takich jak ukazują zdjęcia nie wsadził już do koszyka czy w czasie podróży zginęły

piter
Kontakt:

Post autor: piter » pn lut 28, 2011 8:48 pm

Na szczęście to nie mi je wsadził tak tylko wkleiłem link z allegro ku przestrodze.

karol353
Kontakt:

Post autor: karol353 » pn lut 28, 2011 10:13 pm

Witam, my śledzimy forum i nie kupimy od niego gołębi ale wszyscy inni kupujący na allegro kupują od niego i to dosyć chętnie.
http://allegro.pl/motyl-warszawski-czar ... 18794.html
Dopóki wszyscy oszukani nie wystawiają negatywnych komentarzy, to facet będzie nadal sprzedawał gołębie i nieźle na tym zarabiał naszym kosztem.

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » śr mar 02, 2011 5:34 pm

UWAGA ZŁODZIEJ I OSZUST !!!!!!!!
Człowiek na allegro posiada konto gepard_de .
Podaje sie za CEZAREGO GAWĘDĘ z LEŻNICY WIELKIEJ
Wysłałem mu ptaka ( koleś wisi mi 350 zł )
Zero reakcji na telefony ( telefon pewnie na kartę do przekrętów )
Osobiście wiem, że jest to człowiek z tego forum,który podstawił swojego znajomka ,bo wstydził się osobiście kupić ptaka od dareckiego . :shock:
Powiem ci tak ZŁODZIEJU,bo wiem ,że czytasz forum....
Nażryj się tym ptakiem ,może wreszcie będziesz miał prawdziwą sroczkę !!!!!
Nadejdzie taki dzień ,że poniosą i ciebie SCIERWOJADZIE .

bubi
Kontakt:

Post autor: bubi » śr mar 02, 2011 6:33 pm

Ale jak ci wisi 350 zł?.Jestes tak naiwny i wysyłasz ptaki i potem czekasz na kase :?:
mbudniewicz.pl.tl

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » śr mar 02, 2011 7:56 pm

No własnie na jakiej zasadzie to było??
DARMOWE nagrody priv

wik76
Kontakt:

Post autor: wik76 » śr mar 02, 2011 8:05 pm

Robiłem kilka razy z P. Gawędą interesy i nigdy mnie nie oszukał,
ale też nigdy nie wysyłałem ptaka zanim nie otrzymałem pieniędzy.
Jestem w szoku, że połakomił się na 350 zł. przysłowie się sprawdza
okazja czyni złodzieja.

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » śr mar 02, 2011 8:15 pm

darecki pisze:UWAGA ZŁODZIEJ I OSZUST !!!!!!!!
Człowiek na allegro posiada konto gepard_de .
Podaje sie za CEZAREGO GAWĘDĘ z LEŻNICY WIELKIEJ
Wysłałem mu ptaka ( koleś wisi mi 350 zł )
Zero reakcji na telefony ( telefon pewnie na kartę do przekrętów )
Osobiście wiem, że jest to człowiek z tego forum,który podstawił swojego znajomka ,bo wstydził się osobiście kupić ptaka od dareckiego . :shock:
Powiem ci tak ZŁODZIEJU,bo wiem ,że czytasz forum....
Nażryj się tym ptakiem ,może wreszcie będziesz miał prawdziwą sroczkę !!!!!
Nadejdzie taki dzień ,że poniosą i ciebie SCIERWOJADZIE .
Stary człowiek a głupi - trza było wysłać za pobraniem ,ja się sparzyłem wielokrotnie na dzień dzisiejszy jestem do tyłu ponad 1000 zł co najgorsze że zaufałem kolegom (tak uważałem ) i do dzisiaj nie mam z nimi kontaktu
Szukaj a znajdziesz

Awatar użytkownika
darecki
Kontakt:

Post autor: darecki » śr mar 02, 2011 8:56 pm

bubi pisze:Ale jak ci wisi 350 zł?.Jestes tak naiwny i wysyłasz ptaki i potem czekasz na kase :?:
Tak bubi ,piszesz o naiwności bo ciebie nie byłoby stać na taki gest ..prawda :?:
Przydarzyło mi się to pierwszy raz .......
Człowiek opowiada o naszych wspólnych znajomych ( cenionych hodowcach).
Też się zastanawiałem jak można się zeszmacić ,za takie grosze .Nie chciałem o tym pisać .
Kilka osób wie , bo na pw ,prosiłem ich o radę.
Dałem mu szansę ponad tydzień ,ale takie olewanie ma swoje granice !!!!!!!!!!!!

Zbiter ...piszesz STARY CZŁOWIEK A GŁUPI.
Sam piszesz ,że kilka razy sparzyłeś się .
Za każdym razem powtarzałeś sobie tą formułkę :?: :D

bubi
Kontakt:

Post autor: bubi » śr mar 02, 2011 9:08 pm

Tak,niebyłoby mnie stać :wink: .Raz miałem taki przypadek że ''kolega mojego kolegi'' chciał kupic odemnie poza allegro,nalegał zebym mu ptaszka wysłał jak najszybciej ,poniewaz jego ptak mu padł a ma zamówioną pare i mój mu pasuje idealnie.Zgodziłem się,rano dzwoni że jest w banku i robi przelew,myśle ok.Ptaszka spakowałem i jade na poczte,ale po drodze coś mnie tkneło i sie cofłem.Ptaszka mam do dzisiaj,a przelewu do dziś nie ma :wink: .
mbudniewicz.pl.tl

kornel
Kontakt:

Post autor: kornel » czw mar 03, 2011 5:30 pm

Zbiter jesteś bardzo łatwowierny,bardzo ufasz ludziom bo myślisz że wszyscy są tacy porządni jak ty.Może nie pamiętasz bo to było dosyć dawno, ja kupiłem od ciebie budapeszty ok 40 szt. Gołębie dałeś kierowcy a ja dopiero ci zrobiłem przelew następnego dnia,rozmawialiśmy telefonicznie i pytałem czy sie nie boisz że nie zapłace twoja odpowieć była taka ludziom trzeba czasami zaufać.A nadmienie że był to nasz pierwszy kontakt.Z poważaniem Kornel

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » czw mar 03, 2011 6:27 pm

Już taki jestem a tego tak łatwo się nie zmieni :lol:
Szukaj a znajdziesz

Awatar użytkownika
wscekly4405
Kontakt:

Post autor: wscekly4405 » czw mar 03, 2011 6:48 pm

kornel pisze:Zbiter jesteś bardzo łatwowierny,bardzo ufasz ludziom bo myślisz że wszyscy są tacy porządni jak ty.Może nie pamiętasz bo to było dosyć dawno, ja kupiłem od ciebie budapeszty ok 40 szt. Gołębie dałeś kierowcy a ja dopiero ci zrobiłem przelew następnego dnia,rozmawialiśmy telefonicznie i pytałem czy sie nie boisz że nie zapłace twoja odpowieć była taka ludziom trzeba czasami zaufać.A nadmienie że był to nasz pierwszy kontakt.Z poważaniem Kornel
Każdy ma nadzieję na spotkanie uczciwego sprzedającego jak i kupującego a Kornel ty byś był ostrożny gdybyś przelał kasę a Zbyszek ci nie wysłał gołębi,z każdej strony są skur...yny i nic nie poradzisz.To że Zbyszek wysłał ptaki i ci zaufał to dobrze o nim świadczy,a przejechać się można po obu stronach mało osób płaciło za cegły zamiast telefonu?Przezorny kupuje gołębie z gołębnika,chociaż tu naiwny może być hodowca bo mu ptaki mogą ukraść :lol: szalony ten nasz kraj :lol: :lol: pozdrawiam
golebie-akrobatyczne

Awatar użytkownika
michu1530
Kontakt:

Post autor: michu1530 » czw mar 03, 2011 8:00 pm

wscekly4405 pisze:
kornel pisze:Zbiter jesteś bardzo łatwowierny,bardzo ufasz ludziom bo myślisz że wszyscy są tacy porządni jak ty.Może nie pamiętasz bo to było dosyć dawno, ja kupiłem od ciebie budapeszty ok 40 szt. Gołębie dałeś kierowcy a ja dopiero ci zrobiłem przelew następnego dnia,rozmawialiśmy telefonicznie i pytałem czy sie nie boisz że nie zapłace twoja odpowieć była taka ludziom trzeba czasami zaufać.A nadmienie że był to nasz pierwszy kontakt.Z poważaniem Kornel
Każdy ma nadzieję na spotkanie uczciwego sprzedającego jak i kupującego a Kornel ty byś był ostrożny gdybyś przelał kasę a Zbyszek ci nie wysłał gołębi,z każdej strony są skur...yny i nic nie poradzisz.To że Zbyszek wysłał ptaki i ci zaufał to dobrze o nim świadczy,a przejechać się można po obu stronach mało osób płaciło za cegły zamiast telefonu?Przezorny kupuje gołębie z gołębnika,chociaż tu naiwny może być hodowca bo mu ptaki mogą ukraść :lol: szalony ten nasz kraj :lol: :lol: pozdrawiam

Kolega zamiast telefonu dostał ziemniaki w paczce :| .Chociaż jeden pożytek z tego był bo sobie zrobił frytki z tych ziemniaków :D
Pozdrawiam
Artur.S

Awatar użytkownika
wscekly4405
Kontakt:

Post autor: wscekly4405 » czw mar 03, 2011 8:54 pm

wscekly4405 pisze:
5x8gkme.jpg
Krzysiu tamte są wąskie i wydłużone ptaki a te są krępe i krótsze.Libanony powstały z gołębi żylastych więc mają na szyi zaczątki podgardla i te na fotce to mają a tamte z allegro tego nie miały zresztą wkleję zdjęcie tamtego dla porównania
1448286933_2.jpg
TURYNGEŃSKI ZŁOCISTY Obrazek cecha którą posiadają turengeńskie to czubek to zdjęcie powinno wykluczyć tę rasę pozdrawiam
golebie-akrobatyczne

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » czw mar 03, 2011 9:09 pm

Rzeczywiście , masz rację. Pozostaje mi więc pierwsza, wersja, czyli kataloński lotny. Też występuje w takim kolorze, chociaż rzadko.

Dispar
Kontakt:

Post autor: Dispar » czw mar 03, 2011 10:08 pm

Nawiązując do tej niby to łatwowierności Zbitera. Aż miło przeczytać, że sa jeszcze tacy ludzie którzy wierzą innym. W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest o zwykłą normalność w kontaktach międzyludzkich. Kiedyś na "słowo" załatwiało się wszystko a teraz jest sporo takich co myśla że jak kogoś nie oszukaja to są nienormalni.

Awatar użytkownika
wscekly4405
Kontakt:

Post autor: wscekly4405 » czw mar 03, 2011 11:02 pm

krzysiek pisze:Rzeczywiście , masz rację. Pozostaje mi więc pierwsza, wersja, czyli kataloński lotny. Też występuje w takim kolorze, chociaż rzadko.
oraz bij irański :D pozdrawiam
golebie-akrobatyczne

Awatar użytkownika
wscekly4405
Kontakt:

Post autor: wscekly4405 » czw mar 03, 2011 11:05 pm

Dispar pisze:Nawiązując do tej niby to łatwowierności Zbitera. Aż miło przeczytać, że sa jeszcze tacy ludzie którzy wierzą innym. W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest o zwykłą normalność w kontaktach międzyludzkich. Kiedyś na "słowo" załatwiało się wszystko a teraz jest sporo takich co myśla że jak kogoś nie oszukaja to są nienormalni.
Święte słowa
golebie-akrobatyczne

krzysiek
Kontakt:

Post autor: krzysiek » pt mar 04, 2011 9:55 am

Nie będę się upierał przy tym katalońskim, może to Wściekły ma rację i jest to iraniec. rozstrzygnąć wątpliwości mógłby tylko lot widziany na żywo. W każdym razie zarówno irański jak i kataloński w takim kolorze to w tej części Europy niezwykła rzadkość.

Awatar użytkownika
wscekly4405
Kontakt:

Post autor: wscekly4405 » pt mar 04, 2011 10:55 am

krzysiek pisze:Nie będę się upierał przy tym katalońskim, może to Wściekły ma rację i jest to iraniec. rozstrzygnąć wątpliwości mógłby tylko lot widziany na żywo. W każdym razie zarówno irański jak i kataloński w takim kolorze to w tej części Europy niezwykła rzadkość.
interesują mnie bardzo wszelkiego rodzaju bije lotne więc na pewno znajdę jeszcze fotki katalońskiego i irańskiego ja krzysiek nie mam też 100% pewności dlatego próbuję ustalić ponad wszelką wątpliwość i a nie zgadywać kataloński może mieć cechy wywrotków dlatego siadają na ogony pozdrawiam
golebie-akrobatyczne

Awatar użytkownika
Lukezi
Kontakt:

Post autor: Lukezi » ndz mar 06, 2011 4:16 pm

kol darecki jeżeli to takie grosze to czemu robisz wogóle szum?? Odgryzasz sie Kol Zbiterowi ale on nie lamentował na forum;P Po drugie dziwi mnie że jeżeli sprzedałeś gołębia znanemu hodowcy to nie wierze że nikt nie zna jego adresu??? Ja na Twoim miejscu dla własnej satysfakcji bym sie do niego przejechał. Pozdrawiam
DARMOWE nagrody priv

ODPOWIEDZ