Znaleziono gołębia

znalazca
Kontakt:

Znaleziono gołębia

Post autor: znalazca » wt lut 22, 2011 10:39 pm

Piszę z Krakowa w sprawie gołębia, który przyleciał dziś i usiadł mi na parapecie. Dałem mu jakąś bułkę, wodę na spodku, a on się nie bał w ogóle i wszystko spałaszował. A zwrócił moją uwagę, bo jest bardzo ładny, zdjęcie mam i załączę. Na lewej łapce ma jasnozieloną obrączkę z jakimiś literami czy cyframi, nie przyjrzałem się. Kłopot w tym, że siedzi dalej, śpi teraz w kącie okna i się nie zamierza chyba nigdzie ruszać. Nie wiem co zrobić, bo brudzi parapet... a chyba jest czyjś, bo hodowcy obrączki zakładają raczej. Załączam zdjęcie znajdy i prosiłbym o jakiś kontakt zwrotny na mail w tej sprawie, bo mi zwierza szkoda.

Zdjęcie:
Obrazek

Mail: filip8biernacki@gmail.com

Pozdrawiam

znalazca
Kontakt:

Re: Znaleziono gołębia

Post autor: znalazca » śr lut 23, 2011 9:43 am

Witam, pomyliłem się. Obrączka żółta, aluminiowa chyba. Napis POLSKA, potem w pionie na boku cyferki 02 i dalej cyfry 252. Gołąb przesiedział noc, w ogóle nie boi się człowieka. Pani z towarzystwa opieki nad zwierzętami powiedziała, żeby mu dać jeść i poczekać aż odleci. oO

Awatar użytkownika
Tamiczek
Kontakt:

Post autor: Tamiczek » sob lut 26, 2011 11:53 pm

Witam
Miło,że są tacy ludzie jak Ty, ze zaopiekowales nie znajda.
Pozdrawiam cie serdecznie

krzysiekR
Kontakt:

Post autor: krzysiekR » ndz lut 27, 2011 9:42 am

to jest golab ozdobny i ta obraczka jest ogolna a nie rodowa wiec nie odnajdzie sie wlasciciel. Najlepiej zlapac go i isc na rynek gdzie sprzedaja golebie ktos go wezmie i bedzie mu lepiej niz ma sie blakac na dworze

ODPOWIEDZ