pytanko

Andrzej M.
Kontakt:

pytanko

Post autor: Andrzej M. » czw lis 24, 2011 6:55 pm

witam potrzebuję pomocy czy potrzebna jest jakas zgoda na przysłanie gołebi z bangladeszu czy ktoś przywoził z tamtych krajów może ktoś by mi podpowiedział jak to zrobić tak żeby było dobrze a może ktoś miał by możliwość przywozu z zagranicy gołebi to bym podesłał fotki i napisał jakie to rasy to poprosze o kontakt na meila lub telefon pozdrawiam

Zjak
Kontakt:

Re: pytanko

Post autor: Zjak » czw lis 24, 2011 9:51 pm

Takie informacje powinny być napisane na stronie Urzędu Celnego tzn. jakie dokumenty powinny posiadać ptaki wwożone na teren UE.

Pozdr.
golebie.wombat.fc.pl

krzysiekR
Kontakt:

Post autor: krzysiekR » pt lis 25, 2011 10:52 am

Andrzej M. pisze:witam potrzebuję pomocy czy potrzebna jest jakas zgoda na przysłanie gołebi z bangladeszu czy ktoś przywoził z tamtych krajów może ktoś by mi podpowiedział jak to zrobić tak żeby było dobrze a może ktoś miał by możliwość przywozu z zagranicy gołebi to bym podesłał fotki i napisał jakie to rasy to poprosze o kontakt na meila lub telefon pozdrawiam
a co za ciekawe rasy chcesz z tamtad sciagac ?

andrzej.m
Kontakt:

Post autor: andrzej.m » pt lis 25, 2011 4:31 pm

ciekawe rasy :) ja sam nie mogę podróżować bo choroba mi nie pozwala :( i szukam też kogoś kto jeżdzi zagranicę lub kogoś kto przywozi gołebie z zagranicy do Niemiec,Węgier,Słowacje lub innych

Awatar użytkownika
turkot75
Kontakt:

Post autor: turkot75 » pt lis 25, 2011 7:31 pm

Ja wybieram się do Lipska,jakie rasy cię interesują?

andrzej.m
Kontakt:

Post autor: andrzej.m » sob lis 26, 2011 9:29 am

witam niech mi pan poda meila to podeślę fotki i nazwy gołębi bardzo bym prosił o pomoc

andrzej.m
Kontakt:

Post autor: andrzej.m » sob lis 26, 2011 9:31 am

a może wie pan jak sprowadzić gołębie z turcji a dokładnie z Bangladeszu?

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » sob lis 26, 2011 10:07 am

Pytanko do autora tematu, czy Andrzej M. i andrzej.m to jest ten sam człowiek?
I dlaczego zarejestrował się drugi raz?
A zdjęcia można pokazać na forum.

Pozdr.
golebie.wombat.fc.pl

Awatar użytkownika
turkot75
Kontakt:

Post autor: turkot75 » sob lis 26, 2011 11:05 am

Dobre pytanie Zjak.

Namor
Kontakt:

Post autor: Namor » sob lis 26, 2011 1:26 pm

Co ma wspólnego Turcja z Bangladeszem?

andrzej.m
Kontakt:

Post autor: andrzej.m » sob lis 26, 2011 2:24 pm

witam tak to ta sama osoba nie byłem dawno na forum bo byłem w szpitalu i zapomniałem hasła a bangladesz i turcję podałem dla przykładu jeśli ktoś chciałby mi pomóc lub mógłby mi pomóc to prosze o meila to jest mój amadej31@wp.pl a ja odpiszę i prześlę fotki i napiszę jakie rasy by mnie interesowały a wracając do pytania jak można sprowadzić te gołąbki może ktoś mi coś podpowie pozdrawiam i z góry dziękuję

andrzej.m
Kontakt:

Post autor: andrzej.m » sob lis 26, 2011 2:37 pm

ja na wystawy nie jeżdżę bo choroba mi nie pozwala więc nawet nie wiem czy te rasy są w Polsce byłem raz w Poznaniu ale po powrocie skończyło się to szpitalem więc teraz nie ryzykuję może znajdzie się ktoś o dobrym sercu i mi pomoże cały czas mam taką nadzieję choruję od drugiego roku życia a ma 30 lat

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » sob lis 26, 2011 7:55 pm

Zastanawiam się, dlaczego od początku sobie i innym robisz takie trudności. Chyba nie brakuje w Polsce gołębi i chętnych, którzy mają nadwyżki i z pewnością by Ci podarowali.
Jeśli nie znasz, to przejrzyj ten album zdjęć: http://www.golebie.wombat.fc.pl/
i znajdziesz coś dla siebie lub napisz co potrzebujesz.

Już pisałem, że wwóz żywych zwierząt na teren Unii Europejskiej jest obwarowany przepisami weterynaryjnymi /szczegóły w internecie/ i nie jest to prosta sprawa, a do tego dochodzą jeszcze koszty, pewnie niemałe.

A z tym logowaniem to coś kombinujesz, bo jak zakładałeś temat: Czw Lis 24, 2011 7:55 pm to pamiętałeś hasło, a na drugi dzień jak pisałeś post to już nie pamiętałeś?
Zastanawiające!

Pozdr.
golebie.wombat.fc.pl

bubi
Kontakt:

Post autor: bubi » sob lis 26, 2011 8:54 pm

To pewnie tak do zmyłki,żeby służby celne sie nie kapły :wink:
mbudniewicz.pl.tl

andrzej.m
Kontakt:

Post autor: andrzej.m » pn lis 28, 2011 8:34 am

witam dlatego że następnego dnia nie mogłem się zalogować nie wiem czemu ja nikomu nic nie utrudniam zwyczajnie zapytałem i poprosiłem o pomoc ja nie szukam jakiś championów dobrej lub średniej klasy gołębi poszukuję mondainy żółte,czarne smoluchy,czerwone wiśniowe,strasery niebieskie z łuską na tarczach jak rysie,czarnych łuskowanych,nie morawskie,mewki chińskiej czerwonej żółtej ale z białymi tarczami,turkotów z białymi różami czerwonych,żółtych,niebieskich,andaluzy,almundy, i takie z białymi tarczami buchary blondynety jasne ale tylko z barwnymi głowami i jaśniutkiej łusce takie srebrne kolor głowy niebieski,czerwone,żółte,czarne, jarzębaty,wizór (satynet z barwną głową) turbity,turbiteny,arican owl na kilka ras mam namiary adresy ale sam nie mogę pojechać i ceny mi podali jeśli ktoś mógł by mi pomóc to prosze napisać na meila a ja podeślę fotki jakie to rasy i kolory bo tu nie wiem jak się wstawia fotki coś mi nie wychodzi pozdrawiam

Zjak
Kontakt:

Post autor: Zjak » pn lis 28, 2011 11:21 am

Ze zdjęciami jest prosta sprawa. Wstaw zdjęcia na fotosik.pl, utwórz album, a tutaj na forum podasz tylko link do tego albumu. Kto będzie chciał to sobie przejrzy ten album.

Wymagania co do poszukiwanych ras masz dosyć wygórowane. Życzę powodzenia.

Pozdr.
golebie.wombat.fc.pl

Awatar użytkownika
vice
Kontakt:

Post autor: vice » pn lis 28, 2011 12:02 pm

Ja miałem takie blondynety jasnołuskowate z barwną głową, kawowy, czerwone, żółty jest jeszcze ale zamówiony i jeden czarny jasny

andrzej.m
Kontakt:

Post autor: andrzej.m » wt lis 29, 2011 8:54 am

witam to niech mi pan podeśle fotki tego czarnego blondyneta te jasne mają barwne tylko głowy a tu całe w jasną łuskę meila podałem

ODPOWIEDZ