Mlodzi ludzie wchodzacy na forum.

Awatar użytkownika
dred
Kontakt:

Mlodzi ludzie wchodzacy na forum.

Post autor: dred » śr sty 17, 2007 3:02 pm

Od jakiegos czasu widze tu bardzo duzo ludzi mlodych ktorzy wchodza na forum, nic nie mam przeciwko temu, tylko zeby ci ludzi przez swoja pyche i nie znajomosc sie na hodowli nabijali sobie posty, pisza cos szykaja informacji a w kolejnych postach radza a sami nie maja wiedzy na ten temat bo gdzies cos uslyeszeli albo cos gdzies widzieli, nikt nie jest Alfa i Omega jak ktos to napisal, ale mysle ze z ich strony odrobina pokory by sie przydala , a ja tego nie widze i jest to przykre, opisuje to co mysle i sam nie uwazam sie za nie wiadomo kogo ale zachowanie nie ktorych osob tu na forum jest denerwujace i ich doradzanie nastepnym mlodym ktorzy sie tu rejestruja jest czyms zlym bo sami pytaja sie o podstawowe rzeczy w hodowli a doradzaja innym, to jest moja ogole wrazenie mozecie sie z tym zgodzic lub a Ja taka uwazam, Pozdr. Wszytkich

Awatar użytkownika
xwoczko
Kontakt:

Post autor: xwoczko » śr sty 17, 2007 3:22 pm

Dawno mnie nie bylo na forum, ale zgadzam sie z toba co do przemadrzalosci niektorych mlodych chodowcow.
Z drugiej strony dobrze ze maja takie miejsce, gdzie moga zebrac informacje i poradzic sie, tylko niech to robia z pewnym wyczuciem i kultura!!

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » śr sty 17, 2007 5:51 pm

Mnie na Forum nie bylo bardzo dlugo czyli Dredzie do mnie to takze kierujesz?. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » śr sty 17, 2007 6:56 pm

Ale wlasnie tez sie robisz uciazliwy i chyba nabijasz sobie konto -przynajmniej ja tak to odbieram:lol:
Szukaj a znajdziesz

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » śr sty 17, 2007 6:58 pm

Uciazliwy co Ja zle robie odkad jestem na Forum dwa dni. Nabijam sobie Posty a co Mnie Posty obchodza. Mi to tam wiesz czy bede ich mial 20 czy 100. Wiec tak samo Mlodzi moga powiedziec o Starszych Hodowcach. I Ja to mowie. Oczywiscie o kilku osobach.

Awatar użytkownika
Widyn
Kontakt:

Post autor: Widyn » śr sty 17, 2007 7:10 pm

Nie podskakuj starszym..... Na forum jest tylko 12 osob, ktore maja powyzej 100 postow. Wszyscy sa doswiadczonymi hodowcami, ktorzy duzo wnosza na to forum. Wiec sie nie wychylaj....
Ja osobiscie odpowiadam tylko na te tematy, w ktorych moge jakos sensownie pomoc.

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » śr sty 17, 2007 7:12 pm

Czyli w tym nie, a co to moja wina ze mam 100 Postow jejciu dwa dni tu jestem i juz jakies zaczepki ja tego dalej nie mam zamiaru kontynuowac. POZDRAWIAM :!: :!: :!: .

Awatar użytkownika
d@vid
Kontakt:

Post autor: d@vid » czw sty 18, 2007 8:13 am

Panowie :roll: A czy ktos pomyslal, ze laczy nas jedna wielka cecha? Wszyscy jestesmy hodowcami, mamy podobne zainteresowania. Jeden wie wiecej, drugi mniej. Po co wiecej sporow? Starsi hodowcy golebi powinni sie cieszyc i byc dumni, ze do ich grona dolacza mlodziez, ktora chce sie czegos nauczyc. Powinni uczyc, pomagac, a nie zniechecac. Mi wystarczyla jedna uwaga, by dojrzec swoje bledy :wink: Pozdro

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » czw sty 18, 2007 11:39 am

D@vid good Post. Tylko ze nie kazdy ze starszych Hodowcow taki jest (sa wyjatki).

Awatar użytkownika
dred
Kontakt:

Post autor: dred » czw sty 18, 2007 12:01 pm

Tiplerek pisze:Mnie na Forum nie bylo bardzo dlugo czyli Dredzie do mnie to takze kierujesz?. Pozdrawiam.
Nie wiem czemu Cie tak to ruszylo pisalem ogolnie 8) a co do Ciebie to mam swoja opinie, ale nie bede tego pisal bo nie chce dyskusji na temat Ciebie i to jest moja prywatna opinia.

Awatar użytkownika
@Robert
Kontakt:

Post autor: @Robert » czw sty 18, 2007 1:25 pm

Nie no kazdy ma swoje opinije, Ja mam tazke na Twoja. Ale takze nie bede pisal wiec ten Temat nie wiem czy on taki super. No ale coz rubta co chcecie. Dla mnie nic nie stalo sie. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
d@vid
Kontakt:

Post autor: d@vid » czw sty 18, 2007 3:05 pm

Forum nie jest najlepszym miejscem na nasze spory...Trzeba dwa razy sie zastanowic, niz cos sie powie. Ja sie zastanowilem i powiem cos moze glupiego. Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze kazdy chce zaimponowac swoja wiedza (np. na forum 8) ) i chce byc dojrzany. Kto chcialby odpisac komus, kto wie tyle co kot naplakal? Takim osoba potrzeba troche zrozumienia.

Awatar użytkownika
stasiek
Kontakt:

Post autor: stasiek » czw sty 18, 2007 7:05 pm

Na forum nie tylko sa hodowcy sa tez golebiarze :!: tez trzymaja golebie a nie wroble :?:

ekolog
Kontakt:

Post autor: ekolog » czw sty 18, 2007 8:02 pm

A ja mam mniej niz 100 postow wiec skorzystam z rady i nie bede sie wychylal buuhahahaha :lol:

Awatar użytkownika
d@vid
Kontakt:

Post autor: d@vid » czw sty 18, 2007 8:05 pm

Nie rozumiem :?: Co ma Pan na mysli z tym: "Na forum nie tylko sa hodowcy sa tez golebiarze tez trzymaja golebie a nie wroble"? Pozdrawiam :)

opal
Kontakt:

Post autor: opal » czw sty 18, 2007 9:10 pm

Witam.Uwazam,ze forum jest dla wszystkich. Mlody czy stary gruby czy chudy co za roznica?Mimo,ze mam 54 lata i ptaki hoduje od szczeniaka to wciaz sie ucze.Jednak wiem,ze nigdy nie bede wiedzial wszystkiego.Kto twierdzi inaczej ten klamie.Co do mlodych to ciesze sie,ze jest ich na tym forum tak duzo ,bez nich przestalobyono istniec, ewentualnie prezentowaloby sie jak forum bialostockie(jeden wpis na kilka miesiecy).Mam tylko prosbe aby mlodziaki publicznie zabierajace glos trzy razy pomysleli i dopiero pisali.Panowie wasze wypowiedzi swiadcza o Was.Naprawde myslenie ma przyszlosc .Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Bajbus
Kontakt:

Post autor: Bajbus » czw sty 18, 2007 10:53 pm

Witajcie
Przeciez tu nie chodzi o nabijanie postow . Ja tez mam ponad 100 ale ja sie nie znam nie jestem doswiadczonym hodowca mam tak duzo ponie waz zadaje duzo pytan i sie ucze w ten sposob. nie powinno sie oceniac kogos jesli jest poczatkujacy i ma ponad 100 postow i jest jakis pasozyt albo cos w tym rodzaju. niech sobie nabijaja posty. co komu to szkodzi ? moze maja satysfakcje ze poczatkujacy ma 100 postow a bardzo doswiadczoony tylko 50. nie o to tu chodzi :) mysle ze wszystko bedzie Ok miedzy nami hodowcami :) pozdrawiam

ekolog
Kontakt:

Post autor: ekolog » pt sty 19, 2007 11:25 am

A ja nadal nie mam 100 postow i nie mam pojecia co robic w tej sytuacji mimo, ze nie jestem mlodym hodowca i mam spore doswiadczenie, a nawet osmiele sie powiedziec, ze wieksze niz ci co mowia ze maja grubo ponad 100 postow, bo w wiekszosci znam ich osobiscie 8) i znow sie wychylilem, ale mam jeden post wiecej to i pewnie jestem wedlug niektorych troche lepszym hodowca :shock: hahahahahahahahahah

Awatar użytkownika
C a m a r o
Kontakt:

Post autor: C a m a r o » ndz sty 28, 2007 11:20 am

Ale was POREZAlO .Jedzcie do gorzowa moze tam wam pomoga. :D :D :D :D :D

Witek

Post autor: Witek » ndz sty 28, 2007 12:08 pm

a co to znaczy -porezalo? :shock:

Awatar użytkownika
C a m a r o
Kontakt:

Post autor: C a m a r o » ndz sty 28, 2007 12:26 pm

To sie domysl.

Witek

Post autor: Witek » ndz sty 28, 2007 12:47 pm

ja sie domyslam ze to cos pozytywnego a zarazem negatywnego :lol:

Awatar użytkownika
dred
Kontakt:

Post autor: dred » śr kwie 11, 2007 11:26 am

Widze ze znow od jakiegos czasu co nie ktore osoby zaczynaja swoje dywagacje na forum i doradzanie, a sami mogli by troche poczytac bo ich wiedza na nie ktore tematy jest bardzo skapa :? mysle, ze admin to dostrzeze Pozdr. Pawel

Acha i prosze ludzie czytajcie, kiedy byly watki zakladane po na odpowiadanie na nie ktore posty co ostania data byla np. 3 miesiace temu chyba nie ma sensu komus, bo tylko zasmiecacie forum :wink:

Awatar użytkownika
zbiter
Kontakt:

Post autor: zbiter » śr kwie 11, 2007 9:34 pm

I tu sie z toba zgadzam ,piszacy nie patrza ze odpisuja na nieaktualne tematy
Szukaj a znajdziesz

ekolog
Kontakt:

Post autor: ekolog » pt kwie 13, 2007 11:08 am

A ja jestem innego zdania :D tematy poruszane w tym dziale sa zawsze aktualne i mozna sesownie odpisac nawet po miesiacu i nic sie nie dzieje, ale jezeli chodzi o dzial choroby to macie racje, pomoc natychmiastowa jest potrzebna, a nie po tygodniu :D Pozdrawiam

ODPOWIEDZ