Wysylka ptakow poczta

BODEKS
Kontakt:

Re: Wysylka ptakow poczta

Post autor: BODEKS » czw wrz 22, 2011 7:57 pm

amcane pisze:Ostatnie przesyłki wychodzą z poczty o godzinie 15. W przypadku rzeczy "martwych" nie ma większego znaczenia czy wyjdą dziś czy jutro ale w przypadku gołębi robi się problem, dlatego gołębie nadaje się do godziny 15. Piszę to nie dlatego żeby bronić pocztę tylko żeby uzmysłowić zasadę jej działania , a nawiasem mówiąc też mnie często w..r..a :wink:
Witam
to nieprawda że ostatnie przesyłki wychodzą o godz.15. Wielokrotnie wysyłałem około 16 i na pytanie „ CZY DZISIAJ WYJDĄ” otrzymywałem odpowiedź „ TAK OCZYWIŚCIE
pozdrawiam BODEKS

BODEKS
Kontakt:

Re: Wysylka ptakow poczta

Post autor: BODEKS » czw wrz 22, 2011 7:59 pm

krzysiekR pisze:
Namor pisze:Uważam, że trochę przesadzacie narzekając na Pocztex. U nas przyjeżdża około godz. 15.00, więc staram się nadać najpóźniej do 14.00, wkładam do klatki nie wcześniej jak o godz. 13.00. Jeszcze nie zdarzyło się, aby gołębie lub kurki nie były następnego dnia u odbiorcy. Odbiorcy potwierdzają, że ptaki były już na miejscu o godz. 14.00, 15.00 a nawet zdarza się, że na drugi dzień o godz. 9.00 lub 10.00. Podziwiam Pocztex za to ,że potrafi przewieźć ptaszki często kilkaset kilometrów w tak krótkim czasie. Dobrze, że nie przyjmują na poczcie ptaków po odjeździe Pocztex, chodzi przecież o ich dobrostan. Chciałby ktoś gnić w skrzynce na poczcie do rana następnego dnia bezczynnie? Pozdrawiam.
witam ja tez nie narzekam wiekszosci mam paczke rano miedzy 7-9 godz tylko pare razy byla miedzy 12-14 godz
a co z tymi , którzy pracują do godz.15 . Maja zawsze brać urlop????
pozdrawiam BODEKS

Poldi
Kontakt:

Wysylka ptakow poczta

Post autor: Poldi » pt wrz 23, 2011 2:45 pm

..
Pozdrawienia dla wszystkich milosnikow golebi.

ODPOWIEDZ